Köprüde intihar girişimi: Dürbünle küçük kızına izlettirdi

15 Temmuz Köprüsü'nde intihar girişimi yaşandığı sırada bir babanın küçük kızına olayı dürbünle izletmesi tepkilere neden oldu.

Köprüde intihar girişimi: Dürbünle küçük kızına izlettirdi

15 Temmuz Köprüsü’nde intihar girişimi yaşandığı sırada bir babanın küçük kızına olayı dürbün yardımıyla izletmesi tepki çekti.

Olay, 15 Temmuz Köprüsü Ankara istikametinde meydana geldi. Bir şahsın köprü korkuluklarına çıkarak intihar teşebbüsünde bulunduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine Köprü Koruma Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler gelerek şahsı ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık bir saat süren ikna çalışmaları sonuç vererek şahıs korkuluklardan indirildi.

Ekiplerce gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere Beşiktaş’ta bulunan Arnavutköy Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. İntihar teşebbüsü nedeniyle durma noktasına gelen trafik ise normale döndü.

Ekiplerin şahsı ikna etme çalışmaları sırasında kameralara yansıyan bir görüntü ise tepki çekti. Bir babanın küçük kızına intihar teşebbüsünü dürbün yardımıyla izletmesi görenleri hayrete düşürdü.