Koç'tan İmamoğlu'na 'tebrik' ziyareti

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Koç'tan İmamoğlu'na 'tebrik' ziyareti

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne giderek Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İBB’nin Saraçhane’deki binasındaki ziyarette Koç’a Fenerbahçe yöneticileri de eşlik etti. Görüşme basına kapalı gerçekleşirken, Ali Koç, İmamoğlu’na Fenerbahçe forması, futbol topu ve üzerinde Osmanlıca yazılar bulunan Atatürk tablosu hediye etti.

İmamoğlu ve Koç, çıkışta kameraların karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu. İmamoğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Koç, “Seçim öncesi bize yaptığınız ziyarette bilhassa bizi heyecanlandıran, İstanbul’un üç büyük kulübüne verdiğiniz marka değeri. Bu şehrin en önemli değerlerinden biri olarak görüyordunuz. Bence çok doğru. İnşallah büyük kulüplerimizle, belediyemizle sadece futbol değil diğer sportif alanlarla da iş birliği yaparız, bu imkanı sağlarız” dedi.

İmamoğlu da “Ben de başkanımıza başarılar diliyorum. Fenerbahçe Kulübü’ne başarılar dileyince, insanların aklına sadece futbol geliyor ama burada her branş var. Dolayısıyla her branşta başarılar diliyorum” diye konuştu.