İmamoğlu'na destek oldu, bıçaklandı...

Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Manevi kızım’ dediği Göknur Damat, Ekrem İmamoğlu için destek mesajı yazıp para bağışında bulunmasının ardından bıçaklı saldırıya uğradı.

İmamoğlu'na destek oldu, bıçaklandı...

Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘Manevi kızım’ diyerek desteklediği Göknur Damat, Ekrem İmamoğlu için ‘herşey çok güzel olacak’ diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.

Bu davranışının ardından sosyal medyada AKP’lilerin tacine maruz kalan Damat, Tekirdağ yerel medyasının haberine göre, “Sen misin cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Olayı duyan İmamoğlu’nun bugün Damat’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunacağı belirtiliyor.

“GEBER” DEDİLER

Tekirdağ Odak gazetesinin haberine göre, meme kanseri tedavisi gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyleErdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.

Damat’ın bu paylaşımı bazı AKP’liler tarafından eleştirildi. Damat’ın paylaşımlarını sosyal medyada paylaşan bazı AKP’liler, “Bizden olanı bir kenara attık. Bizden olmayanı başa taç ettik. Onlar da aldı bizi ayak altına paspas etti” şeklinde paylaşımlarda bulundu. Bazı troller ise ‘geber’ diye mesajlar attı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Damat’a sahip çıktı.

BIÇAKLANDI

Linç girişimine maruz kalan Damat dün akşam saatlerinde “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat’a saldıran şahsı polis her yerde arıyor. Polis merkezinde ifade veren Damat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, saldırının takipçisi olduklarını söyledi.