Erkan Tan iş başında: Seçimlere 100 yıldır kurdukları partiyle hainler de giriyor

Provokatif yayıncılığıyla kendisinden sık sık söz ettiren A Haber sunucusu Erkan Tan bugün yine "ustalığı"nı konuşturdu.

Erkan Tan iş başında: Seçimlere 100 yıldır kurdukları partiyle hainler de giriyor

AKP’ye yakın A Haber’in her sözüyle ayrı bir skandal konusu olan “sunucu”su Erkan Tan, bugün Takvim‘de kendisine ayrılan köşede yine yandaşlığını konuşturdu.

“Seçimlere katılacak partiler arasında Haçlı Hristiyanlar ve Siyonist Yahudilerin partilerinin de olduğunu” öne süren yandaş isim, daha sonra isim vermeden CHP’yi ve kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü kastederek “Düşmanlarımıza hizmet eden içimizdeki hainler, 100 yıldır demokrasi adı altında kurdukları siyasi partiler ile seçimlere giriyorlar.” dedi.

Tan’ın provokatif yazısında o bölüm şöyle:

“BU seçimlere, Haçlı Hristiyanlar’ın ve Siyonist Yahudiler’in, Türkiye’deki siyasi partileri de giriyor. Bu nedenle, bu seçim ve her seçim, aslında bir beka meselesidir. Düşmanlarımıza hizmet eden içimizdeki hainler, 100 yıldır demokrasi adı altında kurdukları siyasi partiler ile seçimlere giriyorlar. Yani; isimleri, yöneticileri, görüntüleri bizden gibi ama ruhları Batı’ya kul köle olmuş siyasi kuruluşlar.
Hedefleri, yerel seçimlerde Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi zayıflatmak; genel seçimlerde de tümden yıkmak….”

Yandaş isim daha önce de “Gezi’ye katılanların başı kesilmelidir” ifadelerini kullanmıştı.