Erdoğan'dan Bahçeli'ye teşekkür telefonu

Erdoğan, Devlet Bahçeli'yi arayarak TBMM Başkanlığı'na Mustafa Şentop'un seçilmesi için verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti.

Erdoğan'dan Bahçeli'ye teşekkür telefonu

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı’na seçilen Mustafa Şentop’u telefonla arayarak tebrik etti.

TBMM Başkanı Şentop’a bir telgraf göndererek de tebriklerini ve başarı dileklerini ileten Erdoğan ayrıca, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi telefonla arayarak, TBMM Başkanlığına Mustafa Şentop’un seçilmesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti, Cumhur İttifakı’nın başarısını kutladı.

Erdoğan, telefon görüşmesinde şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkan iyi günler. Kayseri’den Hatay’a geçtim. Neticeyi burada yolda öğrendim. Hemen teşekkür ve tebrik edeyim dedim. Hamdolsun Cumhur İttifakının çok çok güzel ve başarılı bir neticesi oldu. Hep birlikte Allah gayretinizi, gayretimizi artırsın inşallah. Bütün arkadaşlara çok çok selamlar. Sağolun. Kayseri’de Cumhur İttifakı çok iyi çalışıyor. Baktım her iki taraf da çok çok mutlu, çok çok memnun. Katılım da çok iyiydi elhamdülilllah.”