Devlet Bahçeli'den İmamoğlu'na: "Yerin dibine batsın sizin güzelliğiniz"

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun "Her şey güzel olacak" sloganını eleştirdi. Bahçeli, "Neymiş 'çok güzel olacakmış', yerin dibine batsın sizin güzeliniz. Çirkinlik ne zamandır güzel olup değerlendiriliyor?" dedi.

Devlet Bahçeli'den İmamoğlu'na:

MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun “Her şey güzel olacak” sloganını eleştirdi. Bahçeli, “Neymiş ‘çok güzel olacakmış’, yerin dibine batsın sizin güzeliniz. Çirkinlik ne zamandır güzel olup değerlendiriliyor?” dedi.

“PKK İMAMOĞLU’NU ÖVÜYOR”

MHP lideri Bahçeli “İstanbul, Türkiye’nin özetidir. Bu kent bir dua, bir dilek kutlu bir müjdedir. Türk milletinin gururu, gıpta edilecek kıymeti olan İstanbul, boyundurluk altına nasıl girecek? Terör örgütleri demokratik güç birliğinden bahsediyor. PKK’lı caniler devamlı açıklamalar yapıp Ekrem İmamoğlu’nu övüyorlar. Neymiş ‘çok güzel olacakmış’, yerin dibine batsın sizin güzeliniz. Çirkinlik ne zamandır güzel olup değerlendiriliyor?”

“Demokrasinin kara kışını yaşattılar”

19 Nisan’dan bu güne kadar 12 vatan evladı şehit düşerken de çok güzel şeyler mi yaşanıyordu? Martın sonu bahar diyorlardı demokrasinin kara kışını yaşattılar. Darbe çağrısı büyük bir suçtur, hesabı mutlaka sorulmalı. Şimdilerde AK Parti ile köprüleri atan eski cumhurbaşkanı da 2019’da çok güzel olacak diyerek siyasi çürüme yaşamıştır.