Cumhur İttifakı, ihale ittifakı...

MHP'li belediye ihale yaptı, AKP yöneticisi kazandı.

Cumhur İttifakı, ihale ittifakı...

Antalya’da MHP’li Alanya Belediyesi’nin yaptığı “hediyelik malzeme alımı ihalesini”, Cumhur İttifakı’ndan ortağı AKP’nin ilçe yöneticisi kazandı. İhale sonucu AKP’li isme 5 bin kutu için 300 bin TL ödenecek.

Antalya’da MHP’li Alanya Belediyesinin yaptığı hediyelik malzeme alımı ihalesini AKP Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyesi kazandı. ‘Cumhur İttifakı’ sandıkta devam ettiği gibi ihalede de devam etti. İhaleyi alan AKP’li yöneticinin ihaleye tek başına girmesi dikkat çekti.

MUZ AROMALI KUŞ LOKUMU!

Birgün’den İsmail Arı‘nın haberine göre, MHP’li Alanya Belediyesi’ne bağlı Fen işleri Müdürlüğü 7 Kasım tarihinde “Belediyemiz Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Hediyelik Malzeme Alımı” başlığıyla ihale yaptı. AKP Alanya ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yenialp tek başına katıldığı ve 300 bin TL teklif verdiği ihaleyi kazandı. 27 Kasım tarihinde imzalanan sözleşmeye göre beş bin adet gold baskılı hediye kutusuna 125 gram ‘Muz aromalı kuş lokumu’, 100 gram da Türk Kahvesi de konulacak. Her hediye paketinde ikişer tane kahve fincanı ve tabağı ile Alanya haritası da bulunacak.