Cübbeli Ahmet: FETÖ varlığını sürdürüyor

Cübbeli Ahmet, 'FETÖ' yapılanmasının önemli isimlerinin deşifre olmadığını ifade ederek, "Belki sayı olarak azaldılar ama hala çok önemli noktalarda deşifre olmamış adamları var" diye konuştu.

Cübbeli Ahmet: FETÖ varlığını sürdürüyor

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ ismiyle bilinen gerici Ahmet Ünlü, “Ben FETÖ’nün varlığını sürdürdüğünü düşünüyorum. Belki sayı olarak azaldılar ama beyin takımından deşifre olmamış adamları var. Tehlike gerçekten büyük. Bu noktada Müslümanlar şuurlu davranmalı.” diye konuştu.

AKP desteğiyle palazlanan İsmailağa tarikatının ‘ekran yüzü’ Ahmet Mahmut Ünlü, gerici Akit gazetesine konuştu. Cübbeli Ahmet, FETÖ’nün varlığını sürdürdüğünü “Ben örgütün bu işleri hala yurt dışından organize ettiğini düşünüyorum.” ifadeleriyle anlattı.

Kendisi hakkında ‘iftira’ların arkasında ‘FETÖ’ olduğunu iddia eden Ünlü, “Yanmaz kefen dediler. Benim hiç böyle bir yanmaz lafım olmadı. Sonra kaymaz terlik dediler. Olmadı su fabrikası kurdu dediler. Peygamber suyunu satıyor dediler. Hakkımda 6 ay 1 sene geçmeden yeni bir hadise çıkartıyorlar. Arka planda yine mutlaka FETÖ var.” diye konuştu.

Cübbeli Ahmet, ‘FETÖ’ yapılanmasının önemli isimlerinin deşifre olmadığını ifade ederek şöyle konuştu:

“Ben onların şu anda da güçlü olduklarına inanıyorum. Belki sayı olarak azaldılar ama hala çok önemli noktalarda deşifre olmamış adamları var. Yani bazen bir ev yakmak için bütün evin her tarafına adam koyman gerekmiyor. Düğmenin olduğu yerdeki bir kişi bile yeterli. Yani ben korkuyorum.” dedi.

Ünlü YSK kararı ile iptal edilen seçimler için de konuşarak, “Seçim sonuçlarına baktığımızda direkt müşahitlere kadar her yerde adamları var diyemem ama beyin takımları var. Üst akılla ilişkileri devam ediyor. Onlara yeni projeler sunuyorlar. Mesela bu ittifaklarda proje işi. Hiç bir araya gelmeyecek adamlar seçime beraber giriyor. Namazlı abdestli insanlar, PKK’lı dinsiz imansızlarla birleşiyor. Şimdi bu ittifaklara bakarsan bunları kim bir araya getirebilir? Burada mutlaka üst aklın işi var. Tehlike gerçekten büyük. Daha da geçmiş değil.” dedi.