'Çok sevdim yalan oldu' şarkısıyla ünlenen isim maganda çıktı

"Çok sevdim yalan oldu" şarkısıyla ünlü olan Fatih Bulut, asker eğlencesinde tabancayla defalarca havaya ateş etti.

'Çok sevdim yalan oldu' şarkısıyla ünlenen isim maganda çıktı

“Çok sevdim yalan oldu” isimli bir “şarkı”yla son dönemde popüler olan Fatih Bulut, önceki gün bir “asker eğlencesi”ne katıldı. Bulut’un eğlence sırasında belinden silahını çıkartarak havaya ateş ettiği ortaya çıktı.

Bulut’un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolundan tutarak engel oldu. Bulut, silah tutukluk yapmasıyla durdu.

SİLAHI ‘ZORLA’ VERMİŞLER!

11 el ateş ettiği belirtilen Fatih Bulut’un insanların hayatını hiçe sayan magandalığıyla ilgili olarak menajeri Fatih Demir, Kanal D’deki 2. Sayfa programına telefonla bağlanıp açıklama yaptı.

Demir açıklamasında şunları söyledi:

“Fatih’in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde’de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Ben o gün kendisiyle beraber değildim. Onun öz yeğeninin asker eğlencesi, bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabi ki de. Cahillik demeyelim bu duruma. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Biz Fatih’le uzun zamandır turnelerdeyiz. Fatih’in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Fatih Bey daha yeni uyandı, hazırlandığında açıklama yapacağız. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum.”