CHP'li Mücahit Avcı, MHP'lilerce ağır şekilde darp edildi

MHP'liler, Devlet Bahçeli'nin düşme görüntülerini paylaşan CHP'li Mücahit Avcı'ya saldırdı. Avcı'yı ağır şekilde darp eden saldırganların gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

CHP'li Mücahit Avcı, MHP'lilerce ağır şekilde darp edildi

Bir dönem CHP’nin sosyal medya danışmanlığını yapan Mücahit Avcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili paylaşımı sonrası saldırıya uğradı.

Mücahit Avcı sosyal medya hesabından Bahçeli’nin 2012 yılında Söğüt’teki şenlikler sırasında düştüğü videoyu paylaşmış ve MHP lideri için “Kırmızı halıda kafası üzerinde yürüyen şahıs..” demişti.

Bu paylaşımı sonrası Mücahit Avcı’ya MHP’nin birçok il ve ilçe başkanı ile parti yöneticilerinden açıkça saldırı tehditleri ve hakaretler yağmaya başlamıştı. Avcı kendisine yöneltilen bir tehdit mesajının görüntülerini de paylaşmıştı. O tehdidin sahibi de MHP Merkez Disiplin Kurulu idi:

Bugün akşam saatlerinde MHP’ye yakın sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan videoya göre, Avcı’ya yönelik tehditler saldırıya dönüştü.

İttihat Haber isimli bir sosyal medya hesabından ”Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi – Ülkücü Hareketin Lideri Dr. Devlet Bahçeli ile ilgili aklınca alaya alan tweetler atan CHP’li danışman Mücahit Avcı’yı Ülkü Ocaklı gençler dövdü. ÜlküOcakları HesapSorar” mesajıyla paylaşılan videoda Avcı’nın MHP’liler tarafından yere yatırılarak tekme ve yumruklarla feci şekilde darp edildiği görüldü.

SALDIRGANLAR SERBEST BIRAKILDI

T24’ün ulaştığı Avcı, olayın dün yaşandığını ve darp raporu aldığını söylerken, tespit edilen saldırganların gözaltına alındığını, bugün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıklarını açıkladı.

İşte olayın görüntüleri: