Bursa Yıldırım'da sokak ortasında dayak yiyen genç kız şikayetçi olmadı: Kıskandı

Bursa Yıldırım'da erkek arkadaşından sokak ortasında dayak yiyen genç kız şikayetçi olmadı. Genç kız, "Bir anlık sinirlenmesi ve kıskanması nedeniyle bana vurdu. Davacı ve şikayetçi değilim" dedi.

Bursa Yıldırım'da sokak ortasında dayak yiyen genç kız şikayetçi olmadı: Kıskandı

Bursa’nın Yıldırım ilçesi Yavuzselim mahallesinde kıskançlık krizine giren İ.T., 17 yaşındaki kız arkadaşı N.D. ile tartışmaya başladı. Bir süre sonra sokak ortasında kız arkadaşını darp etmeye başlayan şahıs, kız arkadaşının feryatlarına rağmen durmayarak şiddet göstermeye devam etti.

Çevrede bulunan bir iş yeri kameralarına yansıyan görüntülerin ardından, darp edilen kızın babası karakola giderek şüpheliden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine harekete geçen polis ekipleri, şüpheliyi buldu.

ŞİKAYETÇİ OLMADI, SERBEST BIRAKILDI: CİNAYETE DAVETİYE

Çocuk Şube Müdürlüğü’nde ifadesi alınan N.D., kendisini döven kişinin bir yıldır görüştüğü 24 yaşındaki İ.T. olduğunu söyledi.

Genç kız, erkek arkadaşı ile yürürken yoldan geçen bir adama baktığını anlattı. Bunun üzerine İ.T.’nin kendisini kıskandığını belirten N.D., “Beni kıskandığı için vurmaya başladı. Daha sonra da dizleriyle karnıma vurdu. İ.T., benim 1 yıllık erkek arkadaşım. Bir anlık sinirlenmesi ve kıskanması nedeniyle bana vurdu. Davacı ve şikayetçi değilim” dedi.

Gözaltına alınan İ.T., genç kızın şikayetçi olmaması sebebiyle savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.