Ankara'da kuma teklifini kabul etmeyen kadının eski eşi kaburga kemiklerini kırdı

Ankara'da eski eşi tarafından dövülen kadın, "Bana 'Sen bana kafa tutamazsın, kimsen yok' dedi. Uyguladığı şiddet yüzünden kaburga kemiklerim kırıldı" ifadelerini kullandı.

Ankara'da kuma teklifini kabul etmeyen kadının eski eşi kaburga kemiklerini kırdı

Ankara’da Gül E. ‘kuma’ getirme teklifini reddettiği için boşandığı D.M. tarafından şiddet görerek kaburga kemiklerinin kırıldığını söyledi.

Milliyet’in haberine göre; şiddete dayanamayan genç kadın boşandı. Hukuk mücadelesini sürdüren Gül E. yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Boşandığım D.M., aşçı olarak çalıştığı iş yerinde garson kadınla birlikte olmaya başlamış. Bu ilişkiden uygunsuz videolarını çocuklarımın göstermesiyle haberdar oldum. Videoları sorduktan sonra adamın içinden bir canavar çıktı. Bana “kuma” getirme teklifinde bulundu.

Kabul etmeyince şiddet uyguladı. Boşanmaya da yanaşmadı. Uyguladığı şiddet yüzünden kaburga kemiklerim kırıldı.

Kadınların öldürülmesinde en büyük neden kendi aileleri. Aileler, kızlarının arkasında durmuyor. ‘Gelinlikle gittin kefenle gel. Tek gittin tek gel, çocuğunla gelme’ diyorlar. Çocuğunu bırakamayan kadın kurban ediliyor. D.M. de bana ‘Sen bana kafa tutamazsın, kimsen yok’ dedi.”

Gül E.’nin avukatı Fırat Bilici, Gül E.’yi döven eski eşi D.M.’nin silahla tehditten ve eşine karşı kemik kırığına sebebiyet verecek şekilde yaralama suçundan cezaevinde olduğunu belirtti.

Bilici konuyla ilgili “Açmış olduğumuz boşanma davası neticesinde müvekkilimi bu sorunlu evlilikten kurtardık. Daha çok bu şekilde mağdur olmuş kadın var, onlar da kurtulsun” ifadelerini kullandı.