AKP'li Ömer Çelik'ten CHP'li Zeydan Karalar'a ziyaret

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

AKP'li Ömer Çelik'ten CHP'li Zeydan Karalar'a ziyaret

AKP Sözcüsü Ömer Çelik beraberindeki AKP’liler ile birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Çelik, Karalar’a başarılar dileyerek şu ifadelere yer verdi:

“Seçimlerden sonra, milletimizin iradesi tecelli ettikten sonra, Adanalı hemşehrilerimiz Sayın Başkan’a Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini tevdi ettiler. Kendisini tebrik etmiştim. Araya bizim meşgalelerimiz, kendisinin meşgaleleri girdi, makamında tebrik etme fırsatı olmamıştı. Bu vesileyle makamında da kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Milletimizin iradesi, Adanalının iradesinin tecellisiyle inşallah Adana’ya hep beraber güzel hizmetlerde imza atılmasını temenni ediyorum. Kendisine Adana’mıza güzel hizmetler vermesi için başarılar diliyoruz.”

‘ÖMER ÇELİK BİZİM İÇİN ŞANS’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in ziyaretinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek “Hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sayın Ömer Çelik, bulunduğu konumu, ağırlığı itibarıyla bizim için bir şans. Zaten Adana’ya ilgili her konuda yardımcı olmuştur. Adana’ya ilgili bir sıkıntı olduğunda çözmeye çalışmıştır. Hep yanımızda hissettik. Bundan sonra da Adana için yanımızda olacağından şüphemiz yok. Bu ziyaretinden ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Onurlandığımızı, şeref duyduğumuzu söylemek istiyorum” ifadelerinde bulundu.