Adnan Oktar davası davullu zurnalı başladı

Adnan Oktar ve cemaatine yönelik dava bugün başladı. Adnan Oktar tarafından mağdur edildiğini söyleyen eski BBP yöneticisi mahkeme salonu önünde davul zurna çaldırdı.

Adnan Oktar davası davullu zurnalı başladı

Adnan Oktar ve cemaatine yönelik açılan, bugün Silivri’de görülecek dava öncesi Mahmut Alan adlı kişi Silivri Ceza İnfaz Kurumu önünde davul zurna eşliğinde kutlama yaptı.

Adnan Oktar tarafından mağdur edildiğini söyleyen Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu eski İl Başkanı Mahmut Alan, “Kızları 16 yaşında olduğu için Avusturya’dan gelerek ciddi mücadele veren Elvan Koçak ağabeyimizle ciddi bir mücadeleye girdik. O esnada Adnan Oktar’a bizim herhangi bir hakaretimiz, tehdidimiz olmamasına rağmen kendisi beni onu öldürmeye teşebbüsle suçladı ve bir süre tutuklu kaldım. Daha sonra serbest bırakıldım. 5-6 arkadaşımıza da organize şekilde suç duyurusunda bulundular. Hala mahkemede uğraşıyorlar. Benim davam kaldırıldı” dedi.

‘BEN TUTUKLANINCA DANSÖZ OYNATMIŞTI’

“O dönemde ben tutuklanınca Boluluyum Boluluyum çaldırıp dansöz oynatmıştı. Biz de ona buradan bir gönderme yapacağız” diye konuşan Alan, davul zurna eşliğinde şarkı söyleyip oynayarak kutlama yaptı. (DHA)

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this