1. Lig Kulüpler Birliği Başkan Vekili Sarıalioğlu: beIN Sports'tan birikmiş gelirlerimizi talep ediyoruz

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkan Vekili Faik Sarıalioğlu, kulüpler olarak beIn Sports'tan alacaklarını istediklerini söyledi. beIn Sports'un sözleşmeye uymasını isteyen Sarıalioğlu, 'kulüplerin maddi durumunun herkesçe bilindiğini' söyledi.

1. Lig Kulüpler Birliği Başkan Vekili Sarıalioğlu: beIN Sports'tan birikmiş gelirlerimizi talep ediyoruz

1.Lig Kulüpler Birliği Başkan Vekili ve İstanbulspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, TFF 1. Lig kulüpleri olarak beIN Sports’tan birikmiş gelirlerini talep ettiklerini söyledi.

Sarıalioğlu, 1. Lig Futbol Kulüpler Birliği olarak yaptıkları toplantıya katılan tüm kulüp başkanlarına teşekkür etti. Kulüplerin maddi durumlarının herkesçe bilindiğini ifade eden Sarıalioğlu, “1. Lig Futbol Kulüpler Birliği olarak toplantımıza iştirak eden tüm kulüp başkanlarımıza ve yöneticilerine teşekkür ederiz. Kulüplerimizin maddi durumları bellidir. beIN Sports’tan, 2019-2020 sezonu yayın hakları ile ilgili ödeme yükümlülüklerini yerine getirerek, Türkiye Futbol Federasyonu ile arasındaki sözleşmeye uymasını ve birikmiş olan gelirlerimizi talep ediyoruz.” ifadelerini kullandı.