Yandaş Alişan'dan 'yalakalık' savunması: Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir

Yandaş ünlülerden Alişan, kendisi hakkında yapılan "yalakalık" eleştirilerine yanıt verirken "Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir." dedi.

Yandaş Alişan'dan 'yalakalık' savunması: Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne kadar tek bir şey istememişimdir

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a hayranlığını her fırsatında dile getirmesiyle bilinen yandaş ünlülerden Alişan, kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt vermeye çalıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Alişan, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gittiğimden beri, ilk cumhurbaşkanlığı vizyon toplantısına gittiğimizden beri birtakım insanlar bizi ‘Sanatçı değil bunlar, saray soytarısı, yalakalar, Cumhurbaşkanı yanlısı’ gibi şeyler yazdılar.” dedi.

“Erdoğan’ı çok sevdiği için bugüne kadar tek bir şey istemediğini” belirten Alilan “Telefon açıp da ‘Başıma bir şey geldi, bir televizyon programı yapmak istiyorum, şurada konser yapmak istiyorum’ gibi tek bir şey dememişimdir. Bunu açık yüreklilikle söyleyeyim; AK Parti iktidarının bu sene 17. veya 18. senesi, bu kadar sene içinde 20 tane belediye konseri yapmadım, eskiden daha fazla konsere gidiyordum. TRT 1’de programım yok.” diye konuştu.

Yandaş şarkıcı konuyla ilgili sözlerini “Allah yardım ediyor, ondan bir yerlere geldim. Ama insanların gözünde sanki biz iş ve daha fazla para kazanmak için yalakalık yapıyormuşuz gibi. Belki böyle insanlar vardır ama beni aynı kefeye koymaları üzüyor. Çünkü ben cumhurbaşkanını gönülden seviyorum. Bundan sonra da seveceğim, yanında olacağım” diyerek tamamladı.