Ünlüler yaranma kavgasında

Yandaş ünlüler, 'Erdoğan'la karakol ziyareti' konusu üzerinden yaranma kavgasına girdi.

Ünlüler yaranma kavgasında

Afrin operasyonuna destek amacıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la birlikte sınır karakoluna gidip eğlenen ünlülerle gidemeyen ünlüler arasında atışma başladı.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Hatay’a giden ünlü isimler arasında yer almayanlardan biri olan Demet Akalın, ‘sitem’ini sosyal medya hesabından dile getirmiş ve “Hadi arayıp ulaşamadınız. Kocama ulaşsaydınız.” demişti.

Erdoğan’la karakol ziyaretine giden ve orada ‘Yaylalar’ türküsünü Afrin’e uyarlayarak söyleyen İbrahim Tatlıses ise, gazeteciler Demet Akalın’ın sözlerini hatırlatınca “Herkese davetiye gitmiş” derken, “Yusuf yusuf’tan gelemedi kimse” diyerek de ağzını bozdu.

BİRİ OĞLUNU, DİĞERİ KARDEŞİNİ ÖNE SÜRDÜ

Bunun üzerine Akalın, Twitter hesabı üzerinden polemiğe devam etti. “Erkek kardeşim 2 Mayıs’ta askere gidiyor! Bana ‘Yusuf yusuf’ diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı, hepiniz gönderin hadi bakalım” mesajını paylaştı.

Ardından İbrahim Tatlıses de sosyal medyada oğlu Ahmed’in askerlik fotoğrafını paylaştı. Instagram hesabından paylaşım yapan Tatlıses,”Benim oğlum Ahmed, askerliğini uzun dönem olarak Sarıkamış’ta yaptı, başarısından ötürü de 3 tane madalya aldı! O dönem Reha Muhtar ile Ana Haber’de bile çıktı, arşivleri araştırın bulun” notunu yazdı.