Tehdit ve tacizden serbest bırakıldı, Erdoğan'a hakaretten tutuklandı

Gülay M.'nin internetten tanıştığı, daha sonra genç kadına sosyal medya üzerinden tehdit ve tacizde bulunan Erdoğan K. hakkında Hatay Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

Tehdit ve tacizden serbest bırakıldı, Erdoğan'a hakaretten tutuklandı

Hatay’ın Antakya ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Gülay M.’yi taciz ve tehdit ettiği için Hatay Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Adana’nın Kozan ilçesinde gözaltına alınan Erdoğan Küpeli, adliyeye sevk edildi. Küpeli, genç kızı tehdit suçundan adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, yazışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Erdoğan Küpeli, Kozan Cezaevi’ne gönderildi.

29 yaşındaki Gülay M.’nin internetten tanıştığı, daha sonra genç kadına sosyal medya üzerinden tehdit ve tacizde bulunan Erdoğan Küpeli hakkında Hatay Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

Bunun üzerine Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Feke ilçesine bağlı Oruçlu Mahallesi’nde ücretli öğretmenlik yapan ancak Kozan ilçesinde ikamet eden Erdoğan Küpeli, ekipler tarafından gözaltına alındı. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da görevine son verilen Erdoğan Küpeli , emniyetteki sorgusunun ve sağlık kontrolünün ardından Kozan Adliyesi’ne sevk edildi.

Polis ekiplerince geniş güvenlik önlemleri altında Kozan Adliyesi’ne elleri kelepçeli olarak getirilen Erdoğan Küpeli, ellerini havaya kaldırarak basın mensuplarına dönüp, “Gülay M. eserin bu eserin, iftiracı” diyerek adliye salonuna girdi.

TEHDİT VE TACİZDEN SERBEST BIRAKILDI, ‘ERDOĞAN’A HAKARET’TEN TUTUKLANDI

Gülay Mübarek’i sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla nöbetçi mahkemeye sevk edilen Erdoğan Küpeli, genç kızı tehdit suçundan adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, yazışmalarında “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret” ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

Erdoğan Küpeli, Kozan Cezaevi’ne gönderildi.