Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız'ın kitaplarını dağıttırmış: 'Cihat etmeye mecburuz'

Nurettin Yıldız'ın kitaplarını İstanbul Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz'ın ilçedeki okullarda dağıttırdığı ortaya çıktı.

Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız'ın kitaplarını dağıttırmış: 'Cihat etmeye mecburuz'

“Kocalarından dayak yiyen kadınlar şükretsin” , “asansörde halvet hali olur” , “6 yaşında çocukla evlenilebilir” ve “Yatağın şekli, cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” diyen pedofili savunucusu Nurettin Yıldız’ın kitaplarını İstanbul Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ın ilçedeki okullarda dağıttırdığı ortaya çıktı.

Toplumsal.com.tr’den Baran Furkan Gül’ün haberine göre, tepkiler üzerine hesabını kapatam Milli Eğitim Müdürünün Nurettin Yıldız’ın ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ ve ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ adlı kitaplarını okullarda dağıttırıldığı ortaya çıktı. Cemal Yılmaz’ın dağıttırdığı kitapta kadın düşmanı ve cihadı öven ifadeler bulunuyor.

Yaptığı gerici açıklamalarla son günlerde gündemden düşmeyen Nurettin Yıldız’ın ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ ve ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ isimli kitapları, Cemal Yılmaz tarafından Küçükçekmece ilçesindeki okullara dağıttırıldığı ortaya çıktı.

“Kocalarından dayak yiyen kadınlar şükretsin” , “asansörde halvet hali olur” , “6 yaşında çocukla evlenilebilir”, “Ketçap yemeyin, baharattan uzak durun.” ve “Yatağın şekli, cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” fetvalarıyla gündeme gelmişti.

Nurettin Yıldız’ın çocuklara dağıtılan ‘Hayat Rehberi Sohbetleri’ isimli kitabında, ”Bir vakıf kurduğumuzda orası erkeklerle kadınların birbirine karıştığı yer haline gelmeye başlarsa tez elden kapısına kilit vurmak lazımdır.” gibi skandal ifadeler yer alıyor.

“Cihat etmeye mecburuz”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz tarafından çocuklara dağıtılan Nurettin Yıldız’ın bir diğer kitabı ‘Arş’ın Gölgesindeki Genç’ isimli kitabında ise ”Karada, denizde, havada, her yerde; Allah’ın rızası peşinde koştuğumuz her yerde cihat etmeye mecburuz” ifadeleri geçiyor.

”Kadın; doğuramadığı, eş olamadığı her dakikayı zararla kapatıyor”

Kitapta, ”Kadın; doğuramadığı, eş olamadığı her dakikayı zararla kapatıyor” gibi skandal ifadelere de yer verilmiş. Çocuklara dağıtılan aynı kitapta Nurettin Yıldız, kız çocuklarının tarifini yapmış.