Kadın

Hırsızlar 65 yaşındaki kadını hastanelik etti, parasını çaldı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 65 yaşındaki kadının evine giren hırsızlar yaşlı kadına şiddet uygulayarak hastanelik etti. Hırsızlar kadının el,ayak ve ağzını bantlayarak altın ve paralarını çalıp kaçtılar.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde , 65 yaşındaki kadın evine giren hırsızlar tarafından dövüldü. Yalnız yaşayan kadın kendisine uygulanan şiddet sonrası hastaneye kaldırıldı. Kadının evinden bir miktar altın ve parayı çalan şüpheliler kaçtı.

Yaşlı kadının el,ayak ve ağzını bantladılar

Manavgat’ın Yukarı Pazarcı Mahallesi’nde oturan T.T.’nin 2 katlı evine saat 06.00 sıralarında iddiaya göre yüzleri maskeli kimliği belirsiz kişiler girdi. Eve girdiklerinde T.T.’nin uyanık olduğunu gören şüpheliler, kadını döverek zorla altınların ve evdeki bir miktar paranın yerini söyletti. Şüpheliler, evden altın ve paraları çaldıktan sonra kadının el, ayak ve ağzını bantlayarak kaçtı.

Olayın ardından sürünerek kapıya çıkan T.T.’nin, yoldan geçen vatandaş tarafından el ve ayağındaki bağlar çözüldü. Vatandaşın haber vermesiyle olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. T.T., olay yerinde yapılan müdahalenin ardından Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Hastanede yapılan tedavinin ardından kadın taburcu edildi.

Olay yeri inceleme ekibi tarafından T.T.’nin evinde parmak izi incelemesi yapıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından şüphelilerin eşkallerinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Yukarı