Gericilerin aklı bunlarda: Penise okunacak ayetler...

AKP eliyle beslenip semirtilen İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü'nün "Şifa Ayetleri" isimli kitabında skandal ifadeler yer aldı.

Gericilerin aklı bunlarda: Penise okunacak ayetler...

Akla, bilime ve laikliğe aykırı skandal fetvalarıyla sürekli gündem olmayı başarabilen dinciler, büyük ‘hassasiyet’ gösterdikleri cinsellik konusuyla ilgili saçmalıklarıyla güldürmeye devam ediyor. ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen gerici Ahmet Mahmut Ünlü’nün “Şifa Ayetleri” isimli kitabında insan bedeninin penis dahil her organını iyileştirmek için bir ayetin olduğunu ileri sürüldü.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün kitabının ilk sayfalarında şu ifadeler yer aldı:

“Bu faydalı bahis, insanın kendi uzuvlarının yahut başka birinin azasından her bir uzvun tek tek şifasıyla ilgili olarak insanın bilmek istediği hususlarda olacaktır. Bir gün ben şeyhimizle beraber oturuyorken yanına Mustafa İbni Bey bulunuyordu, onlar bazı mevzularda konuşuyorlarken şeyhimiz ona: ‘Adem oğlunun her bir uzvunun şifası için okunabilecek bir ayet mutlaka mevcuttur ki, onu bilen bilmiştir, bilmeyen de bilmemiştir’ dedi. O zaman ben içimden ‘Mutlaka ben bunu şeyhimizden istemeliyim, ola ki o kerem ve ihsanıyla bu ilmi bana verir’ diye düşündüm ve sonra bu düşüncem fi’liyata geçirdim, o da bana bu iyiliği yaptı. Allah-u Te’ala benim tarafımdan onu kendi rızasıyla mükafatlandırsın. Ben bu konuda başlı başına bir eser yazan veya başka bir yerde bunları ardarda zikreden birini görmedim.”

“ERKEK CİNSEL ORGANINA OKUNACAK AYETLER”

Odatv’de yer alan habere göre kitapta erkek cinsel organına okunması gerektiğini ileri sürdüğü ayetlere de yer verildi. Ünlü, erkek cinsel organına okunacak ayetlerle “kişi ebediyen iktidarsızlık görmez ve çok güçlü olacağından dolayı ölünceye kadar hiçbir itirazla karşılaşmaz” diye yazdı. Ünlü’nün “ölünceye hiçbir itirazla karşılaşmaz” sözleriyle ne demek istediği kafa karıştırdı.

Ünlü, “Erkeğin tenasül uzvu için okunacaklar” için dört ayrı tertip olduğunu söyledi. Buna göre, birinci tertip için “Bakara Suresi’nin iki yüz altmışıncı ayet-i kerimesinin bir kısmı bir miktar suya okunur, sudan biraz alınıp tenasül uzvuna serpilir ve suyun kalanı içilir” diyen Ünlü, ikinci tertipte ise “tenasül uzvunun zayıflığını gidermek için okunması gerektiğini” ileri sürdüğü ayeti paylaştı.

Ahmet Mahmut Ünlü ikinci, üçüncü ve dördüncü tertipler için ise şu satırları yazdı:

“İkinci tertip: Tenasül uzvunun zayıflığının izalesi (giderilmesi) için el-Adiyat Suresi okunup uzva üflenir.

Üçüncü tertip: … İsm-i şerifi okunup uzva üflenir. Bu isimle beraber … ism-i şerifi okunup uzva üflenirse daha iyi olur.

Dördüncü tertip: Sabah akşam şu yedi ism-i şerifi yüz kere okumaya devam eden kişi ebediyen iktidarsızlık görmez ve çok güçlü olacağından dolayı ölünceye kadar hiçbir itirazla karşılaşmaz, yani kimsenin itirazı onu aciz bırakamaz.”