Erdoğan 'AK Gençlik'e seslendi: Ölmeye hazır mıyız gençlik?

İstanbul’da düzenlenen AKP Gençlik Kolları etkinliğinde konuşan Tayyip Erdoğan, vatan ve bayrak edebiyatı yapıp Mehmet Akif’ten şiir okudu. Konuşmasının konusu hakkında herhangi bir şey anlaşılmayan Erdoğan sırasıyla; tek vatan, tek bayrak, tek devlet, millet sloganlarını açıkladı ve ardından “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak uğruna ölen varsa vatandır” dedikten sonra salonda bulunan “Gençler”e dönüp “Ölmeye... View Article

Erdoğan 'AK Gençlik'e seslendi: Ölmeye hazır mıyız gençlik?

İstanbul’da düzenlenen AKP Gençlik Kolları etkinliğinde konuşan Tayyip Erdoğan, vatan ve bayrak edebiyatı yapıp Mehmet Akif’ten şiir okudu.

Konuşmasının konusu hakkında herhangi bir şey anlaşılmayan Erdoğan sırasıyla; tek vatan, tek bayrak, tek devlet, millet sloganlarını açıkladı ve ardından “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak uğruna ölen varsa vatandır” dedikten sonra salonda bulunan “Gençler”e dönüp “Ölmeye hazır mıyız?” dedi.

“Siz Çanakkale’deki 15’ler değilsiniz”

CHP’den İP’e geçen 15 vekil hakkında konuşan Erdoğan, “CHP bugün de siyaseti kabzımal pazarlığına dönüştürdü. Ey 15 milletvekili siz nasıl oluyor da iradenizi bu kadar ucuza satıyorsunuz? Bu şahsiyetsizliktir. Sizin şahsiyetiniz olgunlaşmamışe, yok demektir. Siz Çanakkale’deki 15’ler değilsiniz; siz iradesini satanlardansınız, onları da lekelediniz.” dedi.