Emre Uslu'dan cemaatçilere 'kaçın' uyarısı

ABD'de yaşayan cemaatçi Emrullah Uslu, 'FETÖ' firarisi durumundaki cemaatçilere seslenip kaçırma operasyonuna karşı uyarılarda bulundu.

Emre Uslu'dan cemaatçilere 'kaçın' uyarısı

ABD’de yaşayan AKP’nin eski ortaklarından cemaatçi Emrullah Uslu, Türkiye dışında yaşayan cemaatçilere kaçırılma konusunda uyarıda bulundu.

Türkiye’de rejimin değiştiğine dikkat çeken Uslu, yeni rejimin kendilerini güç ve rüşvet yoluyla kaçırtabileceğini belirterek cemaatçilere “demokrasinin gelişmemiş olduğu ülkelerden bulunmamaları” çağrısında bulundu.

Emre Uslu,  kaçırılmaları halinde yapılması gerekenleri de sıraladı.  Uslu’nun twitter hesabından yaptığı uyarılar şöyle;

1)Rejim değişince yeni rejim eski rejimin kalıntılarını temizler. Örn. İran’da devrim olunca eski rejim taraftarlarını Paris’in ortasında öldürdüler. Türkiye’de rejim değişti UNUTMAYIN ESKİ TÜRKİYE YOK O KODLARLA DÜŞÜNMEYİN. BUNU AKLINIZDAN HİÇ ÇIKARMAYIN.

2) Erdoğan rejiminin rüşvetle, güçle bileğini bükebileceği, demokrasinin gelişmemiş olduğu ülkelerde durmayın. Başka bir şansınız yoksa bundan sonraki yazacaklarımı DİKKATLE okuyun.

3) Elinizdeki telefonlarda mutlaka SOSYAL MEDYA APPLİKASYONLARI OLSUN. MUTLAKDA PERİSKOP OLSUN. BU APLİKASYONLARI SIK SIK KULLANIN ansızın bir şeyle karşılaştığınızda bu aplikasyonları kullanmayı KENDİNİZE TELKİN EDİN .

4) Telefonlarınız mutlaka şarları dolu olsun. Bu aplikasyonlar telefonlarınızın ilk sayfasında olsun. Anında bir şeyle karşılaştığınızda basıp yayına geçecek bir konumda olsun. Yayın yapmanız KAÇIRILMANIZ DURUMUNDA SİZE ZAMAN KAZANDIRACAKTIR.

5) Evden çıkarken veya işyerine gelirken MUTLAKA DIŞARIYI VE ARACINIZIN ÇEVRESİNİ KONTORL ETMEDEN ÇIKMAYIN. İş yerinize vardığınızda MUTLAKA EVDEKİLERE GELDİĞİNİZİ HABER VERİN. YOKSA KAÇIRILIRSINIZ EVDEKİLERİN HABERİ OLMAZ. Bu KAÇIRANLARA BÜYÜK ZAMAN KAZANDIRIR

6) BAZI ÜLKELERDE 911 GİBİ ACİL HATLARI ARAMAK İÇİN BOYNA VS. TAKILAN KÜÇÜK ELEKTRONİK AYGILAR VAR. MÜMKÜNSE ONDAN YANINIZDA TAŞIYIN. POLİSİ ARAMANIZI KOLAYLAŞTIRACAKTIR.)

7 Bulunduğunuz ülkenin istihbarat kurumuna, güvenlik gücüne durumunuzu bildirin. Eğer onlar istemiyorsa sizi orda zaten durmanıza gerek yoktur çıkın. UNUTMAYIN ERDOĞAN GÜVENLİK KURUMLARININ İÇİNDEKİ ÇÜRÜK ELMALARA RÜŞVETLER VEREREK BU KAÇIRMA İŞLEMLERİNİ YAPTIRIYOR.

8) EVİNİZE VE İŞ YERİNİZE GİRİŞ VE ÇIKIŞ SAATLERİNİZ RUTİN OLMASIN. GİTTİĞİNİZ YOLLARINIZ RUTİN OLMASIN. MÜMKÜNSE ISSIZ KİMSESİZ YERLERE GİTMEYİN ORALARDA ÇOK SIK BULUNMAYIN.

9) Bize burda bir şey olmaz demeyin. T.C.’NİN DEĞİL AMA RTE’NİN HAYDUTLARIN PEŞİNİZDE OLDUĞUNU ASLA UNUTMAYIN. Türkiye’ HUKUK DEVLETİ olsaydı ADAM KAÇIRMAYA ÇALIŞMAZDI. BİRİNİN SUÇU VARSA O ÜLKEYE YAZAR DELİLİ VARSA ORTA TUTUKLATIR İADE ALIRDI. BU YÜZDEN ADAMA KAÇIRIYORLAR…

10) Tedbirinizi alın çok da panik yapıp hayatınızı da karartmayın. KADERE İMANINIZ TAMSA GERİSİ ÖNEMLİ DEĞİL. Allah’a güvenin unutmayın o RTE’den de büyük onun şeytanlarından da… Bir canın var diktatöre boyun eğerek HÜSEYİN GÜLERCE gibi yaşayacağına adam gibi direnirsin