Emmanuel Eboue kendini asarak intihar etti iddiası

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Emmanuel Eboue'nin, kendini asarak canına kıydığı iddia edildi.

Emmanuel Eboue kendini asarak intihar etti iddiası

Yıllarca İngiltere’de Arsenal forması giydikten sonra Galatasaray’a transfer olan Emmanuel Eboue ile ilgili şok bir bir son dakika haberi geldi.

İngiliz basınında 24hrc News adlı internet sitesinde Emmanuel Eboue’nin intihar ederek hayatını kaybettiği iddia edildi. Eboue’nin psikolojik sorunlar yaşadığı ve kız kardeşinin Londra’daki evinde kendisini asarak intihar ettiği iddia edildi. Polislerin eve girdiklerinde Eboue’yi tavana asılı bir şekilde buldukları öne sürüldü.

“İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde İngiliz basınından Daily Mirror’a konuşan Eboue, “İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye’de 8 milyon Euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım” ifadelerini kullanmıştı.