Dilipak tarih verip 'duyurdu': Politikacı ve işadamlarına suikastler geliyor

İslamcı medyanın "ağabey"lerinden Abdurrahman Dilipak, Ocak ayının ilk haftasında politikacılara, bürokratlara ve işadamlarına suikastlerin geleceğini öne sürdü.

Dilipak tarih verip 'duyurdu': Politikacı ve işadamlarına suikastler geliyor

İslamcı medyanın “ağabey”lerinden Abdurrahman Dilipak, Ocak ayının ilk haftasından sonra politikacılara, bürokratlara ve işadamlarına suikastlerin geleceğini öne sürdü.

Abdurrahman Dilipak’ın Akit Tv‘de konuk olduğu “Derin Gerçekler” isimli programda sunucu Bülent Deniz, sosyal medyada Adnan Oktar’a yakın hesapların Dilipak’ın geçmişte yaptığı “Dilipak AK Parti’yi uyardı, Adnan Oktar’ın arşivi patlarsa bir çok kişinin canı yanar” şeklindeki uyarısını hatırlattığını belirterek “Derin konuları konuşurken manidar buldum” yorumunu yaptı.

Dilipak ise buna ilişkin değerlendirmesinde “Bunun biraz daha zamana ihtiyacı var” derken, suikast iddiasına ilişkin Ocak ayının ilk haftasından sonrasına işaret ederek “Çok açık söylüyorum suikastlar geliyor. Suikastler bir kaç kademede olacak. Bunların bir kısmı gerçek hedef değil, sadece toplumda panik oluşturmaya yönelik suikastler. Bir kısmı politikacı, bir kısmı politikacı ve iş adamı olacak…” dedi.

“TRAFİK KAZALARINA DİKKAT ETSİNLER”

Dilipak, işadamlarına yönelik suikastlerin nasıl olacağına ilişkin de, “Yurtdışında kara paraları olanların paralarına çökecekler. Eğer patronu teslim almak istiyorlarsa, çocukları için trafik kazalarına dikkat etsinler. Kendisinin üstü çizilmişse kendisine saldırı olabilir.” ifadelerini kullandı.

Dilipak, iddiasının kaynağıyla ilgili ise bir bilgi ise vermedi.