Çakıcı'dan Erdoğan'a: Erkek gibi söyle...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin af talebinde bulunduğu isimlerden biri olan Alaattin Çakıcı, Erdoğan'a hitaben yeni bir mektup kaleme alarak sert ifadeler kullandı.

Çakıcı'dan Erdoğan'a: Erkek gibi söyle...

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, tutuklu bulunduğu Kırıkkale Keskin T Tipi Kapalı Cezaevinde AKP’li cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yeni bir sert mektup daha yolladı.

Rahatsızlığı nedeni ile Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören Alaattin Çakıcı, basın danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kamuoyuna açıklama yaptı.

Çakıcı yaptığı açıklamada, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde kendisini kontrole gelen doktorların tehdit edildiğini, kendisinin iyileşme sürecinde doktorların tehdit edilmesinde AKP’li milletvekili, İl Başkanı yada il sağlık müdürünün olup olmadığını sert bir dille sordu.

Erdoğan’a “Hastanedeki bu baskı senin emrin ile mi yapılıyor. Erkek gibi söyle!” diyen Çakıcı’nın  kaleme aldığı o mektup şu şekilde;

“Sayın Cumhurbaşkanım; Daha evvel almış olduğum süresiz kurul raporları dosyamda mevcuttur. Şu anda 16 farklı hastalık ile ilgili tedavi görmekteyim; bunların birçoğunun ölümcül düzeyde olduğu bellidir. 7 klasör sağlık dosyamda, Türkiye’de en az 20’ye yakın hastane hastalıklarım ile ilgili hastalıklarımı teyit eden 1000’lere yakın doktor raporları imzalı olarak vardır.

Yatmış olduğum hastanede İl sağlık müdürlüğüne vekil olarak bakan, hastalıklarımdan dolayı başhekimi tehdit ederek “niye sürekli odasına çıkıp, kontrol ediyorsun?” “ya başhekim ol, ya doktor!” “doktorluk yap odasına çıkma” demiş.

Bir başhekimin ciddi bir hasta olan kişiyi doktorları ile ziyaret etmesi suç mudur? Yoksa görevini yapmak mıdır? Buradan bir sürü adam aldınız. Son seçimlerde devlet bekası için ne yapmam gerekiyorsa onu yaptım.

BEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI DEĞİL MİYİM?

Başta devletimizin bekası daha sonra da sayın Bahçeli için. Şimdi size soruyorum: Ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı değil miyim? Değilsem, Türk’ün vatanı çok. Azerbaycan da benim vatanımdır. Daha evvel de söyledim, Edirne Cumhuriyet Savcılığı’nın “Hastalıklarından dolayı tahliye olmak ister misin” yazısına ASLA diye cevap verdim. Senden kendi adına “AF” talep eden, ne hastalığımdan ne vereceğin aftan talebi olanın ölmüş anası umumhanede kötü kadın olsun!

HASTANEDEKİ BASKI SENİN EMRİN İLE Mİ YAPILIYOR?

Bu senin emrin ile mi yapılıyor? Hastanedeki bu baskı senin emrin ile mi? Erkek adam, erkek gibi benim emrim ile bu zulümler sana yapılıyor der. Sana her zaman söyledim, devlet bekası söz konusu olunca hep devletin yanında oldum ve bunu belirttim. Yoksa Kırıkkale AKP İl başkanının emri ile mi İl Sağlık Müdürlüğü vekiline emir veriliyor senin dışında?

Bakınız; Emrin ile beni her an hastaneden tahliye edebilirler, bu ülkede beni nereye göndermek istiyorsan, benim için hiç fark etmez. Bu işleri İl Sağlık Müdürü “ADEM YENİ” mi yapıyor? Yoksa AKP İl Başkanı “NUH DAĞDELEN” mi ? Yoksa AKP Kırıkkale milletvekili “RAMAZAN CAN” mı?

YA İNANÇ VE ETİK DEĞERLERE SAHİP ÇIK, YA DA RUHSAL DÜNYANDA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN!

Sayın Cumhurbaşkanım, hastane yaptım diyorsun Türkiye’nin her yerine. Devlet ödeneklerini senin haberin olmadan bu gizli ellerin yediğini biliyor musun? Araştır! Türkiye’de yattığım tüm cezaevlerinde ilaç paralarımı kendim öderim, devletin sadece ekmeğini yerim. Artık her şey, hani “Adalet” diyorsun ya, hani “hep beraber Türkiye” diyorsun ya, sürekli din ve vicdan özgürlüğünü dile getiriyorsun ya, ya inanç ve etik değerlere sahip çık ya da ruhsal dünyanda olduğun gibi görün! Sana değil Allah’tan başkasına yalakalık yapmam.

SÖYLEYECEK ÇOK SÖZÜM VAR AMA..

Bizim ortak noktamız, Allah ve devlet bekasıdır. Başka hiçbir ortak özelliğimiz yok. Ömrümce ölümle burun buruna yaşadım. Allah’tan gelen her şeye şükrettim. Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim. Bir abi kardeş sözü. Ona verdiğim sözün, dünyada tek de kalsam arkasındayım. Allah yol arkadaşınıza zeval vermesin. Şahsınıza ve makamınıza saygılarımla arz ederim. Allah yardımcınız olsun. Allah’a emanet olunuz.