Bebeğini ayakta emziren kadın yolculara tepkisini böyle gösterdi

İngiltere'de bir kadın yolcular yer vermeyince bebeğini kucağında emzirmek zorunda kaldı.

Bebeğini ayakta emziren kadın yolculara tepkisini böyle gösterdi

İngiltere’de bir anne dokuz kilo ağırlığındaki altı aylık bebeğini  trende kimse yer vermediği için ayakta emzirmek zorunda kaldı. Bebeğini ayakta emziren anne, tepkisini sosyal medya hesabından  “Birilerinden yerini bana vermesini isteyebilirdim. Ama neden bunu yapmak zorunda kalayım ki? Sorun bebeğimi taşırken zorlanmam değil kimsenin düşünüp yerini teklif etmemesi. Bir dahaki sefere kucağında bebeği olan bir anne görürseniz, lütfen yer verin” diyerek dile getirdi.

Yolcular anneyi görmezden geldi

Londra’dan Wickford kentine mesai çıkışında yaptığı 35 dakikalık yolculuğunda yaşadıklarını bloğunda ve sosyal medya hesaplarından paylaşan Kate Hitchens adlı 32 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, diğer yolcuların kendisini görmezden geldiğini belirterek annelere karşı daha duyarlı olunmasını istedi.

Ayakta zor duran kadına yer vereceklerine güldüler

.Mesajı Instagram’da birkaç saat içinde 600’den fazla beğeni alan Hitchens şunları yazdı:

“Rahatsız oldum ve ayakta çocuğumu emzirirken utandım. Çocuğumu nerede gerekiyorsa emziriyorum. Emzirmeye uygun kıyafetler giyiyorum. Ancak bu yolculukta tren sallandıkça canım acıyordu. Bir ara göğsüm açıldı, çocuğu dizimle tutmaya çalışırken bazıları yer vereceklerine bana gülümsüyorlardı.”