AKP'li başkana yumurtalı protesto: 'Çapulcunun biri...'

“Evimin balkonuna yumurta atarak aklınca bana mesaj vermeye çalışan çapulcunun biri yumurta atarak sadece kendi şerefsizliğini ispatlamıştır”

AKP'li başkana yumurtalı protesto: 'Çapulcunun biri...'

Sinop’un Türkeli İlçesi AKP Teşkilat Başkanı Adem Ünal evine atılan yumurtalar nedeniyle sosyal medya hesabından küfürlerle dolu bir tepki paylaşımı yaptı.

Evine sürekli yumurta atıldığını sosyal medya hesabından paylaşan ilçe Başkanı Adem Ünal, protesto edenlere “Erkeksen gel karşıma çık cesaretin varsa sana eğer 9 yumurtlatmazsam bu memleketi terk ederim şerefsiz adi” diye seslendi.

HalkSesi’nden Mete Çağdaş’ın haberine göre olay, İlçe Başkanı Adem Ünal’ın 30 Ağustos Zafer bayramı nedeniyle ilçede düzenlenen fener alayına katıldığı sırada meydana geldi. Olayın ardından AKP ilçe başkanı Ünal “Evimin balkonuna yumurta atarak aklınca bana mesaj vermeye çalışan çapulcunun biri yumurta atarak sadece kendi şerefsizliğini ispatlamıştır” diye konuştu.

İşte Başkan Ünal’ın sosyal medya üzerinden yaptığı o paylaşım ise şöyle:

“Bunu yapan her kimse aşağılık adinin birisi olduğun belli ama kafana takma yumurtadan korksak tavuk yemezdik ulan adı şerefsiz senin ikametgahına yapılsa bu ne derdin bende sana aynını diyorum. Balkonuma bu yumurtayı atan attıran bu adiliği yapan Adamsan Delikanlıysan Erkek sen gel karşıma çık cesaretin varsa sana eğer 9 yumurtlatmazsam bu memleketi terk ederim şerefsiz adi.

Arkadaşlar bu akşam 30 Ağustos nedeni ile ilçemizde düzenlenen fener alayı ve mehteran yürüyüşüne katıldığım esnada evimin balkonuna yumurta atarak aklınca bana mesaj vermeye çalışan çapulcunun biri yumurta atarak sadece kendi şerefsizliğini ispatlamıştır. Acele etme sen ve senin gibilerle uğraşacak bende zamanda var cesarette çık karşıma ne alıp veremediğin varsa delikanlı gibi raconunu yap. Tabi ki ben yersen her zaman beklerim adamsan karşıma çık.”