AKP devletin il müdürlüğünde teşkılat toplantısı yaptı

AKP'nin Trabzon Ortahisar İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde yaptı.

AKP devletin il müdürlüğünde teşkılat toplantısı yaptı

AKP kamuya ait binada parti toplantısı yapmaktan çekinmedi. Trabzon’da Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde yapılan toplantı, partini Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş tarafından yönetildi. Toplantıda önce parti çalışmaları masaya yatırıldı, ardından da Gençlik Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları çalışmalar hakkında AKP’lilere ‘sunum’ yaptı.

AKP’li Başkan Altunbaş, Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk eşliğinde odaları dolaşarak memurlarla görüştü. Görüntüleri AKP İlçe Başkanı Temel Altunbaş kendi Facebook hesabında da paylaştı. Altunbaş paylaşımında şunları yazdı: “Bu haftaki Olağan Yönetim Kurulu Toplantımızı Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirdik. Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili olarak arkadaşlarımıza gerekli uyarıları yaptıktan sonra, İl ve Gençlik Merkezi Müdürlüklerimizin yaptıkları sunumu dinledik.”

Temel Altunbaş, DSİ, İlbank ve diğer resmi kurumları ziyaret edip “istişarede bulunduklarını” da paylaştı. Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Sözcü‘ye şunları söyledi:

“AK Parti’den gelip bizden görüş aldılar. Spor faaliyetleri, gençlik faaliyetleri, Gençlik Merkezimizin çalışmaları hakkında soru sordular, biz de çalışmalarımızı anlattık. Bunu, partinin faaliyeti olarak görmedik. Sonuçta herkese açığız. Spora, gençlere hizmet ediyoruz. Onlar da geldi, çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik. Toplu fotoğraf da çektirdik.”