VİDEO | Öğrencilere okulun önünde her sabah elini öptüren AKP'li okul müdürüne inceleme

Kahramanmaraş'ta bir lisenin müdürü bahçe kapısı dışında öğrencilere elini öptürürken görüntülendi.

VİDEO | Öğrencilere okulun önünde her sabah elini öptüren AKP'li okul müdürüne inceleme

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde bulunan Pazarcık Anadolu Lisesi’nde okul müdürü bahçe kapısı dışında öğrencilere elini öptürürken görüntülendi. Müdürün her sabah uyguladığı iddia edilen skandal olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Pazarcık Anadolu Lisesi’nde ne zaman ve kim tarafından çekildiği bilinmeyen görüntülerde, müdür İbrahim Yılmazcan, okulun bahçe kapısı önünde oturuyor. Bu sırada okula gelen öğrenciler, Yılmazcan’ın elini öpüp, içeri giriyor.

Sosyal medyada da tepki çeken görüntülerle ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü de harekete geçti. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Yılmaz, “Pazarcık Anadolu Lise’mizde çıkan o görüntülerden sonra Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzden gerekli bilgileri aldık ve hemen gerekli incelemeleri başlattık. Gelen raporlar doğrultusunda gerekli işlemleri yapacağız” dedi.

Müdür İbrahim Yılmazcan ise gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Yılmaz,  2009 yerel seçimlerinde AKP’den belediye başkan adayı da olmuştu.