Tramvayda iğrenç olay: Üniversite öğrencisini pantolonuna koyduğu 'kabak'la taciz etti

Konya'da 63 yaşındaki adam, tramvayda pantolonunun içine koyduğu kabakla, 19 yaşındaki üniversite öğrencisi kadını taciz etti.

Tramvayda iğrenç olay: Üniversite öğrencisini pantolonuna koyduğu 'kabak'la taciz etti

Konya’da tramvayda pantolonunun içine koyduğu kabakla, karşısında oturan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi kadını taciz eden 67 yaşındaki M.Ü. polisin operasyonu sonucu yakalandı. Taciz, genç kız tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü, Alaaddin-Kampus seferini yapan tramvayda,  Selçuk Üniversitesi Kampusu’ne giden üniversite öğrencisi genç kadın, tramvaya binip bir yere oturdu. Karşısına da özel bir kız öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan 5 çocuk babası M.Ü. oturdu. Genç kadının bacaklarına ve vücuduna bakarak tacizde bulunduğu öne sürülen M.Ü., pantolonunun içine daha önceden koyduğu kabağı okşamaya başladı.

Tramvayda iğrenç olay Pantolonuna kabak koyup...

Bu durumu fark eden ve ve rahatsız olan genç kadın da cep telefonunun kamerasıyla tacizi görüntüledi. M.Ü. bir süre sonra bir durakta indi. Genç kadın, kaydettiği görüntülerde birlikte polis merkezine giderek şikayette bulundu. Üniversiteli taciz mağdurunun şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, M.Ü.’yü dün bir tramvay durağında yakaladı. Polis, yaptığı üst aramasında M.Ü.’nün pantolonun kasık bölgesinde kabak buldu. İlk önce suçlamayı kabul etmeyen M.Ü.’nün daha sonra suçunu itiraf ettiği belirtildi. M.Ü.’nün ilk ifadesinde uzun süreden bu yana cinsel hayatı olmadığını ve kendisini tatmin etmek için böyle bir şey yaptığını söylediği öne sürüldü.

M.Ü.’nün sorgusu devam ediyor. (DHA)