Taksim'de yine dehşete düşüren manzaralar: Alnında 'enayi' yazan biri uyuşturucuyu verip kaçtı!

Gençlik içerisinde her geçen gün daha fazla yaygınlaşan bonzai dehşet veren görüntülere neden olmaya devam ediyor.

Taksim'de yine dehşete düşüren manzaralar: Alnında 'enayi' yazan biri uyuşturucuyu verip kaçtı!

Gençlik içerisinde her geçen gün daha fazla yaygınlaşan bonzai kullanımı nedeniyle bugün İstanbul Taksim’de dehşete düşüren bir olay meydana geldi.

Taksim’de hem de Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü’nün hemen yanı başındaki ara sokaktaki merdivenlerde genç bir kadın baygın halde bulundu. Çevredekilerin ifadesine göre, yaklaşık yarım saat önce yanına gelen alnında “enayi” yazan dövme bulunan bir kişinin verdiği uyuşturucu maddeyi kullandığı öğrenildi.

“Buralarda dolaşan bir iki kişi içirdi”

Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen 24 yaşındaki kadına yardım etmesi için sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadını ayılttıktan sonra ayrıldı.

Taksim'de yine bonzai manzaraları

Görgü tanığı otopark görevlisi, “Buralarda dolaşan bir kişi var. Kıza uyuşturucu madde içirdi. Kız burada bayıldı kaldı. Bonzai denilen bir illet var. Buralarda ve civarda genelde içiliyor. Devlet büyüklerimizden rica ediyorum. Buna bir çare bulun. Yazık bu çocuklara” dedi.

Kim bu alnında ‘enayi’ yazan?

Burada aynı durumda çok kişinin olduğunu belirten mahalle esnafı, “35 yaşlarında alnında ‘enayi’ yazan dövmeli bir adam kıza uyuşturucu madde içirmiş. Biz kızı baygın halde görünce adamı yakaladık. Ama polis ekipleri gelmeyince adam kaçtı. Biz olay yerine ambulans çağırdık. Ambulans geldi kıza şeker verdi gitti” diye konuştu.

Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ayılan genç kadın, daha sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu.