Soma'da bir maden işçisi kendisi asarak intihar etti

Manisa’nın Soma ilçesinde, 33 yaşındaki maden işçisi Kerem Bicici kendini iple evinin terasında asarak yaşamına son verdi. Soma’da özel bir madende çalışan evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenilen Kerem Bicici, gece yarısı İnönü Mahallesi, Sevinç Sokak’taki evlerinin terasındaki kancaya bağladığı iple kendini astı. Bicici’nin cenazesi bu sabah ailesi tarafından bulundu. Bir süredir ailevi sorunlar... View Article

Soma'da bir maden işçisi kendisi asarak intihar etti

Manisa’nın Soma ilçesinde, 33 yaşındaki maden işçisi Kerem Bicici kendini iple evinin terasında asarak yaşamına son verdi.

Soma’da özel bir madende çalışan evli ve üç çocuk babası olduğu öğrenilen Kerem Bicici, gece yarısı İnönü Mahallesi, Sevinç Sokak’taki evlerinin terasındaki kancaya bağladığı iple kendini astı. Bicici’nin cenazesi bu sabah ailesi tarafından bulundu.

Bir süredir ailevi sorunlar yaşadığı, bu nedenle intihar etmiş olabileceği ileri sürülen Kerim Bicici’nin cenazesi, polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için Soma Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, Bicici’nin intiharı ile ilgili soruşturma başlattı. (DHA)