Sahip çıkandan al haberi: Cem'in bazı çıkışlarını ben de tasvip etmiyorum ama...

Star yazarı Hüseyin Gülerce, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın geçen gün isim vermeden hedef aldığı Cem Küçük'e sahip çıktı. 

Sahip çıkandan al haberi: Cem'in bazı çıkışlarını ben de tasvip etmiyorum ama...

AKP’nin yayın organlarından Star gazetesinin yazarı Hüseyin Gülerce, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz ‘raconu ben keserim’ diyerek isim vermeden hedef aldığı Cem Küçük’e sahip çıktı.

Uzun yıllar Zaman’da yazarak Gülen cemaatinin sözcülüğünü yapan Hüseyin Gülerce, kendisi gibi cemaatle geçmişte ilişkileri bilinen Cem Küçük’ün son dönemde soyunduğu ‘tetikçilik’ rolüne tepki gösterenler için, “FETÖ ile mücadelede surda gedik açmak isteyenler” olduklarını öne sürdü.

Gülerce için Küçük de, “Organize şekilde saldırıya uğrayan Hüseyin Gülerce çok açık ve ilk kez söylüyorum ki büyük harfle DEVLET’in adamıdır.” ifadelerini kullanarak desteğini açıklamıştı.

Gülerce’nin bugünkü “Cem Küçük racon keser tabii… ” başlıklı  yazısında o bölüm şöyle:

“Cumhurbaşkanının çıkışına bu malum medya neden dört elle sarıldı? Mesele Cem Küçük ismi değil. Ben de Cem’in bazı çıkışlarını tasvip etmiyorum -sonradan kendisi de yanlış bulduğunu söylüyor zaten- ama mesele şahıs meselesi değil.

Cem ve bizler gibi FETÖ ile mücadelede FETÖ goygoycularına rahatsızlık veren isimler, ısrarla hedefe konuyoruz. Evvelsi hafta 5 gazeteden 8 yazar üstüme geldi.

Cem Küçük’e saldıranlar, FETÖ ile mücadelede surda gedik açmak istiyorlar. “FETÖ davalarını sulandırmaya, özünden koparmaya ve “kontrollü darbe” stratejisinin inisiyatif almasına çalışıyorlar.

AK Parti yönetimi, bu medyanın Erdoğan düşmanlığını unutup oyuna gelmemeli. İlk fırsatta neler yapacaklarını asla unutmamalı…”