"Reina saldırganı özellikle kadınları vurdu"

Reina'daki saldırıdan yaralı olarak kurtulan isimlerden olan K.T., içeride yaşadıklarını anlattı.

Gece kulübü Reina’daki saldırıdan yaralı olarak kurtulan K.T., “Tek tek silahının namlusuyla insanları dürttü. Yaralı ve yaşayan varsa kafalarına sıktı. Bunu yaparken özellikle kadınları vurdu” dedi.

Reina’daki saldırıdan yaralı olarak kurtulan isimlerden olan K.T., içeride yaşananları anlattı. Habertürk‘te yer alan habere göre, Reina saldırısında vücudundan 7 kurşun çıkartılan ve yoğun bakımdaki tedavisinin ardından hayati tehlikeyi atlatan K.T. yaşadıklarını anlattı. Arkadaşını gece kulübüne bırakmak için gittiğini ve içeri girdikten kısa bir süre sonra saldırının yaşandığını belirten K.T., şunları söyledi:

“Girişte yüksek bir yer var. Önce oraya çıktı ve etrafı taradı. Ardından aşağı indi, herkes yere yatmıştı. Tek tek silahının namlusuyla insanları dürttü. Yaralı ve yaşayan varsa kafalarına sıktı. Bunu yaparken özellikle kadınları vurdu. Çok soğukkanlıydı. Arkadaşım bana da yere yat dedi. Ben yere yatan herkesi vurduğu için yatmak istemedim. O sırada göz göze geldik. Namlusunu bana doğrulttu. Ateş etti.”