Nazilli'de aileler arasında silahlı çatışma: Ölü ve yaralılar var

Aydın'ın Nazilli ilçesinde iki aile arasındaki silahlı çatışmada 1 kişi hayatını kaybetti.

Nazilli'de aileler arasında silahlı çatışma: Ölü ve yaralılar var

Aydın’ın Nazilli ilçesinde iki aile arasında çıktığı öğrenilen silahlı çatışmada ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Silahlı kavganın sebebi konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Öğlen saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle Muammer Aksoy Mahallesi’nin kenar kısmında bulunan evlerin olduğu yerde silah sesleri gelmeye başladı. İhbarlar üzerine bölgeye giden polis ve 112 Acil Servis ekipleri olay yerinde bir kişinin cesedi ile karşılaşırken, yaralı olan 5 kişiyi de hastaneye kaldırdı. Olayın çıkış sebebi ile ilgili bir açıklama yapılmazken, bölgedeki vatandaşların da oldukça gergin oldukları görüldü. Bölgedeki bir evin de tarandığı olayda bir kişi olay yerinde feci şekilde hayatını kaybederken, bazı çocukların da yaralandıkları görüldü. 112 Acil Servis ekipleri tarafından yaralılar hastaneye kaldırılırken, taranan evde bulunan vatandaşların yaşadıkları korku dolu anlar yüzlerine yansıdı.

İlk etapta bölgeyi güvenlik çemberine alan polis, olaydan sonra çatışmanın yaşandığı bölge ve taranan evde inceleme çalışması başlattı. Bu arada bölgede çok sayıda boş kartuş ele geçirilirken, Nazilli İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir olay yerindeki çalışmalara katıldı. Daşdemir bölgedeki çalışmaların ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne geldi.

Polis ekipleri bölgede ve hastane çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.