Manisa'da MHP'li başkandan tehdit: 3'üncü seçeneği saklı tutuyoruz

Manisa'da MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, CHP İl Başkanı Semih Balaban'ı Devlet Bahçeli ile ilgili sözleri nedeniyle imalı şekilde tehdit etti.

Manisa'da MHP'li başkandan tehdit: 3'üncü seçeneği saklı tutuyoruz

Manisa’da MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, CHP İl Başkanı Semih Balaban’ı Devlet Bahçeli ile ilgili sözleri nedeniyle imalı şekilde tehdit etti.

CHP Manisa 36’ncı İl Kongresi’nde başkanlığa seçilen Semih Balaban kongrede yaptığı konuşmasında, “Ey Bahçeli, terörist arıyorsan Maraş’a, Çorum’a, Sivas’a bak. Ülküdaşım dediğin katillere, öğrencilerin üzerine bomba atan katillerine bak.” demişti.

Bunun üzerine MHP’li Öztürk ise “CHP,konuşması için fırsat verdiği ve başıboş bıraktığı kendini bilmezlerini, ya tasmalamak, yada adliyenin yolunu iyice ezberlemek zorundadır. Üçüncü bir seçenek ise, tarafımızca saklı tutulmaktadır.” açıklaması yaptı.

AKP ÖZTÜRK GİBİLER İÇİN ÇIKARMIŞ

Konuya ilişkin Twitter hesabından açıklama yapan CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ise şu ifadeleri kullandı:

-AKP,696 sayılı KHK’nin 121.maddesini Manisa İl Başkanımız için;”CHP,başıboş bıraktığı kendini bilmezlerini ya tasmalamak ya da adliyenin yolunu iyice ezberlemek zorundadır.
3. bir seçenek ise,tarafımızca saklı tutulmaktadır”diyen MHP il başkanı Erkan Öztürk gibiler için çıkarmış.

-MHP’li Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk,2 gün önceki KHK’ye güvenerek mi il başkanımızı ”3. bir seçenek tarafımızca saklı tutulmaktadır”diyerek açık bir şekilde tehdit ediyor?
Efendisi Bahçeli,birlikte poz verdiği Erdoğan’dan cesaretle bunu yapıyorsa bilsin ki hukuk onlardan güçlü.