Kredi borcunu ödeyemeyen işçi hayatına son verdi

Manavgat'ta bir inşaat ustası, bankadan çektiği kredinin taksitlerini ödeyemeyince bunalıma girip intihar etti.

Kredi borcunu ödeyemeyen işçi hayatına son verdi

Antalya’nın Manavgat ilçesinde inşaat ustası olarak çalışan 32 yaşındaki Ahmet Bayar, otomobilinde av tüfeğiyle intihar etti. Bayar’ın bir süredir ekonomik sıkıntıda olduğu ve bankadan çektiği kredinin taksitlerini ödeyemediği için bunalıma girip intihar ettiği iddia ediliyor.

Manavgat’ın Emek Camii yakınlarında iftar saatinde bir otomobilden silah sesi geldiğini duyanlar 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede otomobilin sürücü koltuğunda oturan Ahmet Bayar’ın av tüfeğiyle başına ateş ederek intihar ettiği belirlendi.

İnşaat ustası, karısının otomobilinde av tüfeğiyle intihar etti

Ahmet Bayar’ın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından morga konuldu. Olayı haber alıp gelen yakınları fenalık geçirdi.

Kredi kartı borçlarını ödeyemedi

Evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet Bayar’ın inşaat ustası olarak çalıştığı belirtildi. Ahmet Bayar’ın bankadan kredi çektiği ve bir süre önce ekonomik olarak sıkıntı yaşamaya başladığı belirtildi. Son 3 aydır kredi borçlarını ödeyemeyen Bayar’ın sıkıntılarını yakınlarıyla paylaştığı ancak borçları nedeniyle iyice bunalıma girdiği bildirildi.