Giray Bulak'tan Lucescu'ya: Elin gavuru, hristiyanı gelmiş ülkemize

Şu sıra herhangi bir takımı çalıştırmayan teknik direktör Giray Bulak, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında tepki çeken ifadeler kullandı. Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği spor söyleşilerine katılan teknik direktör Giray Bulak, burada bir öğrencinin “Lucescu hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Elin gavuru, hristiyanı, ülkemize gelmiş hoca olmuş ‘ben yabancı oyuncuya karşıyım’ diyor. Madem karşısın... View Article

Giray Bulak'tan Lucescu'ya: Elin gavuru, hristiyanı gelmiş ülkemize

Şu sıra herhangi bir takımı çalıştırmayan teknik direktör Giray Bulak, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu hakkında tepki çeken ifadeler kullandı.

Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği spor söyleşilerine katılan teknik direktör Giray Bulak, burada bir öğrencinin “Lucescu hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna “Elin gavuru, hristiyanı, ülkemize gelmiş hoca olmuş ‘ben yabancı oyuncuya karşıyım’ diyor. Madem karşısın benim ülkemde yabancı olarak ne işin var. Teknik direktör olabilirsin ama futbol direktörü olmak için akademisyenlik gerekir. Bu da Fatih Terim’de yoktu” diye cevap verdi.

Bir dönem Trabzonspor’un teknik direktörlük görevini yürüten Giray Bulak son olarak TFF 1. Lig’de Adana Demirspor’u çalıştırmıştı.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this