Eşinden ayrılan koca pankart astı, yemek dağıttı

Eşinden boşandığını ve nafakadan kurtulduğunu öğrenince sevincinden evine pankart astı, komşulara yemek dağıttı.

Eşinden ayrılan koca pankart astı, yemek dağıttı

Eşinden boşandığını ve nafakadan kurtulduğunu öğrenince sevincinden evine pankart astı, komşulara yemek dağıttı. Aldatırken çekilen bir fotoğrafı eşinin en yakın akrabasından 7 bin lira karşılığında aldı, nafaka ödemekten kurtuldu. Bahattin Uzunel, “Eğer bu fotoğrafları bulmasaydım ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalacaktım” dedi.

Antalya’da kendisini aldattığı gerekçesiyle eşine boşanma davası açan 55 yaşındaki Bahattin Uzunel, boşandığını ve kendisine yükümlü kılınan tedbirli nafakanın kaldırıldığını öğrenince, sevincini evine astığı ‘İyi ki boşandım, Şükürler olsun Allah’ıma’ pankartıyla kutladı. Üstünel bununla da kalmayıp, komşularına ve pankartı merak edip gelenlere yemek dağıttı.

“Yok daha neler” dedirten olay Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşandı. Daha önce marketçilik yapan ve şuanda ise Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan 55 yaşındaki Bahattin Uzunel, 18 yıl önce eşi B. Uzunel ile dünya evine girdi. Evliliklerinden bir erkek çocuğu da olan Uzunel çifti arasında, iddialara göre son 1,5 yıl öncesine kadar herhangi bir kavga ya da tartışma yaşamadı. Fakat yine iddialara göre B. Uzunel, 2016 yılında ‘yanında kalmak istemiyorum’ diyerek kadın sığınma evine gitti. Uzun bir süre eşi ve 9 yaşındaki oğluyla ayrı yaşayan Uzunel, oğlunun ve çevredeki komşularından, eşinin kendisini aldattığı yönünde duyum alması üzerine boşanma davası açtı. Ayrı yaşayan çiftin boşanma davası sürerken mahkeme Bahattin Uzunel’in bin 682 lira tedbirli nafaka ödemesine karar verdi.

Bunun üzerine eşinin telefon kayıtlarını incelettiren Uzunel, iddialara göre eşinin, marketinden her zaman alışveriş yapan ve kendisine ‘dayı’ diye hitap eden M. K. isimli bir şahsı birçok kez aradığını öğrendi. Araştırmalarına devam eden Uzunel, bu sefer de eşi B. Uzunel’in bir akrabasında, M. K. isimli şahıs ile eşinin çekindiği samimi pozların olduğunu öğrendi. Eşinin akrabasından 7 bin lira karşılığında fotoğrafları alan Bahattin Uzunel, fotoğraflar ve telefon görüşmeleriyle birlikte tekrar mahkemenin yolunu tuttu.

Nafakadan kurtuldu, pankart astı

İHA’da yer alan habere göre; mahkeme, delilleriyle gelen Bahattin Uzunel ve eşinin boşanmasına karar verip nafakayı da iptal etti. Yaklaşık 10 gün önce eşinden boşanan Bahattin Uzunel ise, boşanma sevincini evine astığı ‘İyi ki boşandım, Şükürler olsun Allah’ıma’ pankartıyla kutladı. Üstünel bununla da kalmayıp, komşularına ve pankartı merak edip gelenlere yemek dağıttı.