Dükkanına icra gelen 73 yaşındaki tuhafiyeci kendini astı

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde tuhafiyecilik yaptığı dükkanına tahliye kararı çıkan 73 yaşındaki adam, girdiği bunalım sonucu kendini asarak hayatına son verdi.

Dükkanına icra gelen 73 yaşındaki tuhafiyeci kendini astı

Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde tuhafiyecilik yaptığı dükkanına tahliye kararı çıkan 73 yaşındaki Abdullah Şayık, girdiği bunalım sonucu kendini asarak hayatına son verdi.

Nazilli’de yıllardır Altıntaş Mahallesi Türkocağı Caddesinde bulunan işyerinde esnaflık yapan Abdullah Şayık, (73) iddiaya göre bir süredir dükkan sahibi ile anlaşmazlık yaşıyordu. Nazilli İcra Müdürlüğü aracılığıyla tahliye kararı çıkartan dükkan sahibinden yeni bir yere taşınmak için 2-3 günlük süre istediği ileri sürülen yaşlı adam, bu talebine olumlu yanıt alamayınca öğlen saatlerinde yıllardır esnaflık yaptığı işyerinden ayrıldı. Daha sonra Abdullah Şayık’tan haber alamayan yakınları emniyete giderek kayıp başvurusunda bulundu. Yakınları tarafından her yerde aranan Şayık, akşam saatlerinde oturduğu binanın çatı katında iple tavana asılmış vaziyette bulundu.  Üç yıl önce eşini kaybettiği öğrenilen Abdullah Şayık’ın intiharı, çevresinde üzüntü yarattı.

Şayık’ın cesedi Nazilli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.