Coca Cola kutularından insan dışkısı çıktı!

Coca Cola fabrikasında kola kutularının içinde insan dışkısı bulununca gece vardiyası yaklaşık 15 saat durduruldu.

Coca Cola kutularından insan dışkısı çıktı!

Kuzey İrlanda’nın Lisburn kentinde bulunan Coca Cola fabrikasında kola kutularının içinde insan dışkısı bulununca gece vardiyası yaklaşık 15 saat durduruldu.

Şirket, olayı “halihazırda satışta bulunan hiçbir ürünün etkilenmediği münferit bir olay” ifadesini kullanarak geçiştirmeye çalışırken polis, söz konusu parti mallarının kirlenmiş olabileceği yönündeki haberler üzerine soruşturma başlattı.

Belfast Telegraph gazetesinde yer alan bir haberde, teneke kutuların üstlerinin açık geldiği ve doldurulduktan sonra kapatılıp satıldığı belirtildi.

İşçiler makineler tıkanınca farketti

Teneke kutuların Linsburn’daki fabrikaya Almanya’dan geldiği belirtildi. İddiaya göre, fabrikada çalışan işçiler makineler tıkanınca, kontrol etmek için baktıklarına kutuların içinde insan dışkısı olduğunu fark etti.

Belfast Telegraph’a konuşan bir kaynak da skandal olaya ilişkin “Kesinlikle korkunçtu. Makineler temizlenmek için yaklaşık 15 saat kapalı kaldı. Bu olağandışı bir durum, zira normalde tenekeler Britanya’dan geliyordu. Anlaşılan bu sefer Almanya’dan geldi” dedi.