Sümeyye'nin düğünü için İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Emniyet'i, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde kıyılacak nikâhları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Sümeyye'nin düğünü için İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Emniyet’i, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar’ın Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde kıyılacak nikâhları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programları nedeniyle alınacak emniyet ve trafik tedbirleri kapsamında 14 Mayıs 2016 günü saat 00.15’den tedbirlerin bitimine kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergâhlar belirtilmiştir ”denildi.

İşte Sümeyye Erdoğan’ın düğünü için trafiğe kapatılacak yolların listesi: Küçükçekmece Belediyesi Fatih Caddesi Opet benzinlik ile Ekinevler Sokağı arası. Fulya Sokak, Dereboyu Caddesi, Tokel Sokak, Funda Sokak, Fırat Sokak