'Ramazan dayakçısı' gericinin ifadesi ortaya çıktı: Yürürken yüzüne duman gelmiş!

Fatih'te bir mağaza çalışanını iftar öncesi sokakta sigara içiyor diye yumruklayıp beyin kanaması geçirmesine yol açan gericinin ifadesi ortaya çıktı

'Ramazan dayakçısı' gericinin ifadesi ortaya çıktı: Yürürken yüzüne duman gelmiş!

İstanbul Fatih’te iftar öncesi çalıştığı mazağa önünde sigara içen Gökay Çetin, yoldan geçen Ufuk T. adlı gericinin yumruklu saldırısına uğramıştı. Aldığı darbe sonrası yaralanan Çetin’in, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle 9 gün hastanede tedavi gördüğü öğrenilirken, saldırgan Ufuk T. serbest bırakıldı.

Fatih Fevzipaşa Caddesi’nde 26 Haziran Pazar günü 17.30 sıralarında, bir giyim mağazasında satış görevlisi olarak çalışan 23 yaşındaki Gökay Çetin, sigarasını içmek için dışarı çıktı. Yol kenarına parkedilmiş bir otomobile yaslanıp sigarasını içen Çetin’in yanına motosikletinden inen Ufuk T. geldi. Ufuk T., kısa süre bir şeyler söylediği Çetin’in çenesine sert bir yumruk attı.

Güvenlik kamerasının kaydettiği olayda, yumruğun şiddetiyle kendinden geçen genç, yere düşerken de başını otomobile çarptı. Saldırgan, kısa bir süre yerde ayıltmaya çalıştığı Çetin’i hastaneye kaldırdı.

Beyin kanaması geçirdi

Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Gökay Çetin hastanede 9 gün süren tedavisinin ardından dün taburcu oldu. Saldırgan ise karakolda ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Yürürken duman gelmiş!

Saldırgan Ufuk T. ifadesinde, “Motorumdan indim, yürürken duman bana geldi. Ramazan ayındayız. “Bari saklayarak iç” deyince, “Sadece ben mi içiyorum, beni mi gördün” deyip küfür edince ben de yumruk attım. Bayılınca da ayıltmaya çalıştım. Ayılmayınca da kucağıma alıp hastaneye götürdüm” dediği belirtildi.

https://www.youtube.com/watch?v=uy3RRJYkkg8