Fuat Avni'nden yeni iddialar: Davutoğlu, Fidan, Şimşek, Elvan için sona gelindi

Twitter'daki Fuat Avni isimli kullanıcı, bir süredir ileri sürdüğü Erdoğan ve Davutoğlu arasındaki gerilime ilişkin yeni iddialarda bulundu.

Fuat Avni'nden yeni iddialar: Davutoğlu, Fidan, Şimşek, Elvan için sona gelindi

AKP ve Saray içerisinden sızdırdığı iddialarla tanınan twitter fenomeni Fuat Avni, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında varolduğu iddia edilen gerilime ilişkin yeni iddialarda bulundu.

“Faşist, Davutoğlu’nun kalemini çoktan kırdı. Tek endişesi Davutoğlu ile Fidan ortaklığı ve Fidan’ın bildiği sırlar” ifadelerini kullanan Fuat Avni, “Davutoğlu ile eş zamanlı olarak Fidan da hedefe kondu. Fidan ile ilgili arşivler damadın kardeşine yollandı” iddiasında bulundu.

Avni ayrıca “Davutoğlu, Fidan, Mehmet Şimşek, Lütfi Elvan, Ali Sarıkaya, Hatem Ete için sona gelindi. Birçok kişi hain ilan edilecek” iddiasını öne sürdü.

Fuat Avni’nin paylaşımları şöyle:

1. Faşist, Davutoğlu’nun kalemini çoktan kırdı. Tek endişesi Davutoğlu ile Fidan ortaklığı ve Fidan’ın bildiği sırlar.

2. Faşist, Fidan üzerinden medyayı tanzim etmişti. Aynı yöntemi Davutoğlu kullanıyor. Medya operasyonların merkezi oldu.

3. Faşist, Sabah’ı merkez olarak kullanıyor. Berat ve Serhat’ın kuşu Pelikan uçmaya başladı.

4. Pelikan uçmaya başlamadan önce birçok bakan Sabah’a gidip İsrafsaray’a olan biatlerini yenilediler.

5. Faşist ve avaneler, Davutoğlu’nu Pelikan ve sırada bekleyen kuş sürüleri ile yıpratma planlarını devreye soktular.

6. Davutoğlu ile eş zamanlı olarak Fidan da hedefe kondu. Fidan ile ilgili arşivler damadın kardeşine yollandı.

7. Davutoğlu, Fidan, Mehmet Şimşek, Lütfi Elvan, Ali Sarıkaya, Hatem Ete için sona gelindi. Birçok kişi hain ilan edilecek.

8. Faşist Binali’nin oğlu ve bacanağıyla ilgili dosyalar henüz Fidan tarafından açılmadan, planların uygulanmasını istiyor.

9. Binali’yi pek sevmeyen İsrafsaray’ın avaneleri damada sayın başbakanımız demeye başladılar. Damat hazırda tutuluyor.

10.Binali’nin paralel hükümetiyle İsrafsarayın bazı avaneleri kanlı bıçaklı. Hesaplaşma için önce Davutoğlu’nun bertaraf edilmesi bekleniyor.

11.Akdoğan ve Kurtulmuş’un ‘Başbakan olacağımıza dair söz verilmişti bizi de harcadı’ dedikleri F….’e, iletilince, ‘Onlar da bitecek’ dedi.

12.Avaneler, Akdoğan ve Kurtulmuş ile ilgili dosya hazırlıyor. Konuşmaya devam ederlerse Akdoğan İran ajanı, Kurtulmuş paralel ilan edilecek

13. Faşist ‘Sarıkaya ile ilgili ne varsa getirin’ dedi. Sarıkaya’nın otel kayıtları, takip ettiği ihaleler dosyalanmış durumda bekletiliyor.

14. Fidan, Davutoğlu’na Sarıkaya ile ilgili çalışma olduğunu anlatınca, Davutoğlu da Çavuşoğlu ile ilgili çalışma başlattı.

15. Davutoğlu’nun en büyük kozu, Çavuşoğlu’nun golf sevdası. Çavuşoğlu, yurtdışına gidip gündüz golf oynuyor, gece alem yapıyor.

16. Çavuşoğlu’nun örtülü ödeneği kullanarak golf oynamaya gitmesi Fidan tarafından resimlendi. Medyaya servis edilecek.

17. Bir yanda şehit cenazeleri, bir yanda Çavuşoğlu’nun golf resimleri gazete manşetlerini süsleyebilir.

18. Avaneler, Faşist’e ‘Sarıkaya annesinin ziyaretine başbakanın uçağıyla gidiyor’ dediler. Faşist ‘Zamanı gelince bu bilgiyi kullanın’ dedi.

19. Faşist, Sinirlioğlu’nun İsrail’e olan yakınlığını da sonlandırmanın yolunu buldu, Sisi ile barışmak. Sinirlioğlu’na da ihtiyaç kalmadı

20. Davutoğlu’nun adamı haline gelen Sinirlioğlu’nun faaliyetlerini Faşist’in talimatıyla Hisli Fikri yürütüyor.

21.Fikri ve heyeti eşleriyle Mısır’a giderek Sisi’ye ‘Biz ettik sen etme’ diye yalvarmaya hazırlanıyorlar. Suudi Kralı ve İsrail’in emri bu.