Erdoğan Berkin'in annesini yuhalattığını çabuk unuttu: Ülkemdeki her bir anneyi kendi annem gibi görüyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anne özlemini yaşamımın her anında hisseden biri olarak, ülkemdeki her bir anneyi kendi annem gibi görüyorum." dedi.

Erdoğan Berkin'in annesini yuhalattığını çabuk unuttu: Ülkemdeki her bir anneyi kendi annem gibi görüyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla “Anne özlemini yaşamımın her anında hisseden biri olarak, ülkemdeki her bir anneyi kendi annem gibi görüyorum.” dedi.

Oysa daha Gaziantep Mitingi’nde Berkin’in annesi Gülsüm Elvan’ı yuhalattığı unutulmadı. Aynı mitingde Erdoğan ayrıca şunları söylemişti;

Geçenlerde İstanbul’da bir cenaze yaşandı. Maalesef terör örgütlerinin içine aldığı, terör örgütlerinin içinde ne yazık ki yüzü poşulu, eline sapan verilmiş, cebinde demir bilyelerle olan bir çocuk orada maalesef bir biber gazına muhatap oluyor. Polis, orada yüzü poşulu, elinde sapanla, demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu nereden ayıracak? Ama bu Kılıçdaroğlu her zamanki gibi yalanını söylüyor, ‘ekmek almaya giden çocuk’ diyor. Dürüst ol, dürüst. Ne ekmek alması ne alakası var? Çok enteresan, annesi ‘Evladımın katili başbakan’ diyor. Ben evlada sevgiyi, muhabbeti bilirim ama sizin evladınızın mezarına karanfil ve demir bilyeler atışınızı pek anlamadım. O demir bilyeleri niçin atıyordu mezarına? Neyin mesajını veriyorsun.”