Ensar Vakfı'nı aklama çalışmaları devam ediyor: Pedofili AKP'den önce de vardı

Tecavüz skandalını "sapık bir öğretmen" ile sınırlayan Albayrak, pedofili suçunun AKP öncesinde olduğunu söyleyerek aklama girişimine başladı.

Ensar Vakfı'nı aklama çalışmaları devam ediyor: Pedofili AKP'den önce de vardı

Yeni Şafak yazarı Özlem Albayrak “Bir dindar dövme sopası olarak pedofili” başlıklı yazısında, Karaman’da 45 çocuğa tecavüzle adı anılan Ensar Vakfı skandalını köşesine taşıdı.

Tecavüz skandalını “sapık bir öğretmen” ile sınırlayan Albayrak, pedofili suçunun AKP öncesinde olduğunu söyleyerek aklama çalışmalarına katkı koydu.

“Pedofili hükümeti devirme aracına dönüştürdüler”

Albayrak yazısında, “Dolayısıyla, pedofili AK Parti’yle, Ensar Vakfı’yla ya da dindarlarla yaşıt ya da sadece Türkiye’de rastlanan bir suç değil; ama bazıları öyleymiş gibi yapıyorlar. Hatta neredeyse pedofiliyi hükümet devirmek, Cumhurbaşkanı karalamak için bir araca dönüştürdüler” dedi.

“Twitter alışkanlığı Gezi döneminden kalma”

Haberin ardından Twitter’da açılan İngilizce hashtag’lara dikkat çeken Albayrak, “Bu alışkanlığın; yani twitterda “stop something in Turkey” başlıklarının açılmasının Gezi döneminden kaldığı açık. Bu aşağılık kompleksinin, kuyruğunu sallayarak sahibine hizmet eden, atılan topu getirince ödül bekleyen sömürge aydını tavrıyla ilişkisi de ortada” ifadelerini kullandı.

“Derdiniz dindarları dövmek”

Albayrak yazdığı provokasyon yazısında, “Derdinizin çocuk istismarını önlemek değil, dindarları dövmek olduğu bal gibi ortada, çünkü Nesin Vakfı’ndaki istismar iddiaları karşısında kulağınızın üstüne yatıyor, Ensar’la ilgili iddiaları bırakın eleştirmeyi, hükümetle ilişkilendirerek dünya gündemine taşımaya çalışıyorsunuz.
Sahiden acınacak haldesiniz…” ifadelerini de kullandı.