"Cübbeli" gericilik 23 Nisan'a kin kustu

Cübbeli Ahmet, yaptığı konuşmada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na kin kustu.

ummetin renkleriCübbeli Ahmet, yaptığı konuşmada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na kin kustu.

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İskenderağa tartikatı tarafından 23 Nisan’a karşı uydurulan “Ümmetin Renkleri” adlı programda yaptığı konuşmada, çocuklara salavat okutulan program yaptığı hakkında haberler uydurulduğunu belirtti.

Ünlü, “Biz size diyoruz ki; siz bu milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz. Senelerdir balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak, bütün erkekleri onlara baktırarak, kimin oğlu, kimin kızı belli değil, sarmaş dolaş dans yaptırarak yetiştirdiniz. Bu, 150 senenin rezaletidir.” dedi.

“Bugüne kadar, medreseden bir tane terörist çıkmamıştır.” diye iddia eden Ünlü, cihatçı çeteleri görmezden gelip “Şarkılarla türkülerle yetişen nesil eşkiya oldu.” diye konuşurken “Bu memlekette 80’den sonra terörü siz çıkarttınız. Bunun başı hep okumuşlardan çıktı, üniversitelilerden çıktı. Sizin 150 senelik icraatınızın geldiği noktada memleket terörist doldu. Canlı bombaların hepsi üniversiteli yahu.” diyerek gericilerin yalanlarını sürdürdü.

Ünlü, konuşmasında, “Bugüne kadar, medreseden bir tane terörist çıkmamıştır. Onun için biz bu devranı döndürmek istiyoruz. Şarkılarla türkülerle yetişen nesil eşkiya oldu. Biz salavat ile Kur’an ile Hadis-i Şeriflerle halim, selim, insanların hidayetine davet eden ve insanları hidayete çeğıran, şefkate rahmete, birbirine eziyet etmemeye, intihar etmenin haram olduğuna, askere polise silah çekimlememesi gerektiğine, ulul emre itaat gerektiğine işaretle beraber topluma yararlı nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bu devran dönecek. Batılın hükmü artık söndü, sönecek” ifadelerini kullanırken Türkiye’de şeriat propagandası yapmanın önünde hiçbir engel olmadığını da bir kez daha gösterdi.