ABD Kovulmalı, Bu Düzen Değişmeli
İç Açı

Adnan Oktar alınırken ROK ve Küçük ne olacak?

Adnan Oktar ve müritlerine yapılan büyük operasyonun, Oktar’a “muhabbeti” bilinen Cem Küçük’ü de kapsayıp kapsamayacağı merak konusu.

Adnan Oktar ve müritlerine yönelik bu sabah başlatılan operasyonla birlikte, AKP’nin sıkı ‘Reisçi’ olmasıyla bilinen tetikçi yazarı Cem Küçük’le ilgili bir soru gündem konusu oldu.

Kendisi de Adnan Oktar’a yakınlığıyla bilinen Küçük, Oktar’a ait A-9 Televizyonu’na da çıkmıştı. Adnan Oktar kendisinden “Hocamız” diye bahseden Küçük’e, geçtiğimiz yıl Mavi Marmara Katliamı’nda ölenler için sarfettiği tepki çeken sözlerin ardından sahip çıkmış ve Küçük için “Cem Küçük’ü yalnız zannetmesinler. Hiç kimse rahatça ezerim diye heveslenmesin. İrticalen yapılan konuşmada herkes hata yapabilir” ifadelerini kullanmıştı.

RASİM OZAN ADNAN OKTAR’A YAKIN OLMAK İSTEDİ

Öte yandan AKP’li Fatih Tezcan da geçtiğimiz yıl, Cem Küçük’ün Adnan Oktar’cı olduğunu ve Küçük’ün arkasında da bir başka AKP’li Rasim Ozan Kütahyalı’nın olduğunu öne sürmüştü. Tezcan, Kütahyalı’nın Oktar’a yakın oturabilmek istediğini, bunun için de Çengelköy’deki yalılarının Oktar’ın evine 100 metre mesafede olduğunu yazmıştı.

Yaklaşık 1 haftadır Twitter hesabı da kapalı olan Küçük’ün nereye kaybolduğu bilinmezken, operasyon yapılacağından haberdar olduğu ve sosyal medyadan çekilmesinin de bununla ilişkili olduğu da iddialar arasında yer aldı.

İşte Tezcan’ın o paylaşımları:

 

Yukarı