Warning: Division by zero in /var/www/gazetemanifesto.com/www/web/public/wp-content/plugins/wordpress-seo/inc/class-wpseo-image-utils.php on line 223
Dış Açı

Esad: Suriye istikrarlı bir şekilde zafere yürüyor

Beşar Esad, ülkesindeki güncel duruma dair açıklamalarda bulundu.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, uluslararası sendikacılardan oluşan bir delegasyonla bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sırasında konuşan Beşar Esad, Suriye’nin istikrarlı bir şekilde zafere yürüdüğünü ifade etti.

Suriye halkı ve işçileriyle dayanışma amacıyla ziyaret düzenleyen uluslararası sendikacılardan oluşan delegasyon, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile bir araya geldi.

Suriye Haber Ajansı‘nın haberine göre, görüşme sırasında ülkesindeki güncel durum hakkında açıklamalarda bulunan Beşar Esad, emperyalist ve sömürü devletlerin, uluslararası kanun ve kararlara tamamen aykırı bir şekilde ülkesinin bağımsızlığına saldırıda bulunduğunu ifade etti.

Ülkesine dönük olarak yürütülen askeri, ekonomik ve medya savaşına karşın, halkın mücadelesi ve Suriye Ordusu’nun büyük fedakarlıkları sayesinde Suriye’nin istikrarlı bir şekilde zafere yürüdüğünü belirtti.

 

Yukarı